Вітаємо тих, хто з нетерпінням чекав на пробудження нового життя, нового циклу місяця, як точки, коли можна почати все заново в цьому новому році. Нехай цей природний цикл стане для вас справжнім успіхом, нехай збуваються ваші мрії, нехай кожен місячний місяць приносить вам нові радості і забирає всі прикрощі.

Вітаю тебе із цим святом! Бажаю, щоб він приніс тобі лише найяскравіші емоції та враження, щоби теплих спогадів від цього дня вистачило на весь наступний рік. І нехай твій вогненний дракон завжди тебе захищає та допомагає!

Вітаю тебе з ще одним Новим роком – китайським! Тепер новий рік остаточно вступив у свої права! Нехай всі твої бажання збудуться, всі мрії здійсняться, а рік, що настав, принесе благополуччя, щастя і радість! Я бажаю тобі, щоб усі новорічні побажання справдилися у потрійному розмірі!

Нехай Китайський Новий Рік позбавить сумних думок, нудних людей і непотрібних турбот. Вітаю та бажаю міцного духу та відмінного здоров’я, відмінного настрою та хороших людей поряд. Нехай все непотрібне йде геть. Нехай попереду чекають лише успіх, достаток та щастя!

У Китайський Новий Рік бажаю яскравого життя, наче веселий карнавал і стільки щастя, скільки китайців у країні. Нехай буде стіл багатий не лише у святкові дні, нехай радість та удача супроводжують усюди. Бажаю в новому році вітати та процвітати.

Нехай це свято Нового року буде прикрашене мільярдами яскравих вогнів китайських ліхтариків. І нехай у вашому житті цього року буде стільки ж щасливих випадків, скільки вогників запалять під час святкування. Нехай кожен ваш день буде наповнений удачею та благополуччям, спокоєм та мудрістю, завдяки якій ви завжди зможете приймати лише вірні рішення, що ведуть до великого успіху. Зі святом!

Ось на порозі Китайський Новий Рік. Я тебе хочу привітати і від щирого серця побажати стільки щастя і везіння, скільки китайців на планеті. Нехай цей рік має вузьке коло турбот та великі масштаби успіху. Нехай у житті з’являться нові можливості та нові ідеї процвітання, гарні думки та новини життя.

Вітаємо Вас з настанням Нового року за китайським календарем. Нехай ця дата увійде до Вашої оселі радісними новинами, щасливими подіями, запам’ятається яскравими емоціями та принесе з собою любов, добро та удачу.