БабусіВетеранамВід дітейДідусевіЖінціЗапрошенняКолегамКороткіОфіційніПенсіонерам

Вітаю з чудовим святом, з Днем людей похилого віку! Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості, легкості та море життєвих сил. Нехай Ваша мудрість та Ваш досвід будуть провідниками нам та наступним поколінням. Нехай Ваші очі завжди світяться, на душі буде легко, а в серці панує спокій. Миру Вам, радості та яскравих днів життя.

У день людей похилого віку бажаємо кожному з вас бути джерелом радості для ваших близьких, надихатися кожним прожитим днем, мати підтримку у скрутну хвилину і ніколи не втрачати мрію.

Хочеться побажати всім людям поважного віку хорошого стану здоров’я та активного довголіття!

Вітаю з Міжнародним днем ​​людей похилого віку і бажаю довгих років благополучного життя. Бажаю миру за вікном, спокою та насолоди душі, кохання та теплоти рідних сердець.

У кожному дні нехай відчуватиметься турбота і терпіння, тепло від сказаних слів та міцних обіймів. Бережіть літніх не тільки на це свято. Вітаю!

Літні люди сповнені досвіду, мудрості та знань. І це свято — ще одна нагода подякувати вам за те, що ви так щедро ділитеся своєю мудрістю з нами. Зі святом!

Дорогі наші ветерани, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Дуже дякую вам за ваші подвиги, за ваш патріотизм і за вашу Перемогу. Бажаємо вам, дорогі наші люди, міцного здоров’я. Нехай за всі ваші біди і негоди, які ви з гідністю витримали і подолали, нарешті в житті буде мир, спокій, достаток, щастя та радість.

Хочеться побажати всім представникам старшого покоління, щоби їх поважали і завжди намагалися зрозуміти.