Вітаємо з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Для дітей ви – джерело життєвих сил та натхнення, і ми хочемо вам, рідні, побажати бадьорості, здоров’я, душевної гармонії та серцевої втіхи на довгі-довгі роки. Нехай усе, що в житті було, було недаремним, нехай усе, що ще буде — буде чудово, чудово, насолода і прекрасно.

Ви наш приклад, ви для нас як маяк. Ми вдячні за те, що ви нам дали, за все те, що ми маємо зараз. Дякую. Будьте здорові, насолоджуйтесь життям. Добра вам, миру та щастя.

Ми ще діти, і ми маємо дізнатися багато всього нового, подолати перепони на шляху до мрій, зрозуміти, де правда, а де брехня, як чинити — добре, а як — не треба. І сьогодні ми хочемо привітати вас, мудрих та досвідчених, розумних та винахідливих, добрих та чесних людей, з Міжнародним днем ​​літніх людей! Бажаємо вам достатку та сил, здоров’я та радості. І нехай віра в чудеса всередині вас не згасає. Нехай кожен новий день вам дарує посмішки та натхнення.

З днем ​​людей похилого віку, рідні наші! Бажаємо ніколи не сумувати, не хворіти, прожити ще не менше, ніж півстоліття. Душою та серцем молоді будьте завжди. Нехай багато буде відданих друзів. Ми вас любимо, цінуємо та поважаємо!

Сьогодні діти вітають старше покоління з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Ми залишаємо теплі побажання жити в достатку та любові близьких, сімейному щастя та добробуті, радості та бадьорості. Нехай буде міцним здоров’я та нерви, нехай будуть приємними зустрічі, нехай будуть добрими серця.

Нехай іде час, але для нас батьки завжди залишаються молодими. Вітаємо з Днем людей похилого віку і бажаємо не втрачати бадьорості, багато посміхатися і радіти кожній миті!

Ми дивимося на вас з любов’ю та гордістю! У наших очах ви приклад мудрості, працьовитості та перемоги над життєвими негараздами. Дякуємо за наше сьогодні, яке існує завдяки вашим старанням. Ми намагатимемося вирости гідними людьми, щоб ваше завтра було прекрасним. Зі святом!

Вітаємо з Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Дякую за наше щасливе та веселе дитинство. Ми вам бажаємо міцного здоров’я та благополуччя, світлих моментів радості в пам’яті та добрих надій у душі. Нехай кожен новий день вам дарує сміх і втіху, захоплення та натхнення. І, будь ласка, хоч іноді забувайте про всілякі проблеми, проганяйте геть смуток і почувайтеся вільними, життєрадісними та щасливими людьми, наче діти.