Колеги, сьогодні я хочу привітати вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Ми залишили юність у минулому і чимало побачили за свої роки, ми навчилися відсіювати негаразди та смуток від серця, ми по крихтах збирали свій досвід, напрацьовували професіоналізм, домагалися успіху і прагнули кращого. Так от я хочу всім вам побажати не переставати цього робити, як і раніше, вірити в себе і свої мрії, щодня присвячуючи гідним перемогам, улюбленій родині та цікавій справі. Здоров’я вам та благополуччя.

Шановні колеги, вітаю вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаю, щоб був ще порох у порохівницях. Бажаю сміливо використати накопичений досвід, бажаю вміло справлятися з будь-якою справою, бажаю, як і раніше, досягати успіхів і перемог. Здоров’я вам, колеги, всіх життєвих благ та любові близьких людей.

Колеги, зі святом! Наш вік, досвід, мудрість це наші цінності, накопичені з роками. Нехай ми завжди будемо потрібними і важливими людьми в житті рідних і близьких нам людей. Нехай кожен з нас буде оточений любов’ю, увагою та турботою.

Дорогі друзі! Хоч, сьогодні і не наше свято, але якщо є привід, вітаю всіх із Днем людей похилого віку! Нехай не колесяться наші спини, не йде сила з рук, не псують краси зморшки, не остигає кохання! Нехай завжди радують дітки та онуки! І взагалі, давайте перестанемо старіти, хоч би душею!

Колеги, вітаю вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаю, щоб вік та життєві обставини ніколи не ставали перешкодою для досягнення нових цілей, нових успіхів. Будьте здорові, колеги, сповнені ідей та ентузіазму. Я хочу кожному з вас побажати злагоджено працювати, як механізм найточнішого годинника, натхненно жити і творити, як найталановитіший поет.

Колеги, вітаю вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаю душею почуватися завжди молодими, бажаю бути затребуваними та успішними, як фахівці, а також коханими та дорогими для сердець своїх близьких людьми. Всім здоров’я, оптимізму та щастя у великих масштабах.

Колеги, вітаю вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Нехай вік тільки додає сил і оптимізму, нехай наш досвід та професіоналізм нам дозволяють працювати з легкістю і добре, нехай у житті кожного з нас буде своє вірне щастя, нехай попереду кожного на шляху буде ще багато перемог.

Шановні колеги, сьогодні, у Міжнародний день людей похилого віку хочеться всім побажати бравого здоров’я та благополуччя, поваги та любові рідних, відмінного настрою та бадьорості душі. Нехай кожен літній у цьому світі буде міцний, шанований і шанований!

Дивіться також