Дорогі наші ветерани, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Дуже дякую вам за ваші подвиги, за ваш патріотизм і за вашу Перемогу. Бажаємо вам, дорогі наші люди, міцного здоров’я. Нехай за всі ваші біди і негоди, які ви з гідністю витримали і подолали, нарешті в житті буде мир, спокій, достаток, щастя та радість.

Дорогі наші ветерани, браві герої, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​людей похилого віку. Нехай вас люблять, нехай дбають про вас, нехай вами пишаються, нехай вами дорожать. Дякуємо за Перемогу та гідне життя, бажаємо вам здоров’я, щастя, наснаги, достатку, втіхи.

Шановні ветерани, вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей! Ваш неоціненний внесок у наше життя не можна описати простими словами подяки. Щиро бажаємо вам благополуччя, фінансової незалежності, міцного здоров’я, підтримки та розуміння рідних. Нехай світлом і теплом освітлюється кожен ваш день. Щастя вам і душевної рівноваги!

Дорогі ветерани, сьогодні чудова нагода висловити подяку за вашу життєву позицію, мудрість, доброту. Щиро бажаємо залишатися завжди в душі молодими, бадьорості вам та довгих років життя!

Шановні ветерани, вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей! Ви багато чого бачили за своє життя. Ви багато зробили для миру та благополуччя нових поколінь. Низький уклін за Вашу мужність. Бажаємо вам, дорогі наші, здоров’я, миру, щастя та любові рідних людей. Бажаємо ні чого не потребувати. Бажаємо не знати образ та розчарувань. Бажаємо пишатися своїми подвигами. Бажаємо дивитися вперед із доброю надією. Ви гідні щирої поваги та вічної пошани! Спасибі вам.

Вітаю наших ветеранів чудових людей, які своїм життям показують гідний приклад молоді. Хочу висловити подяку за неоціненну працю, за золоті руки, добре серце та справедливість. Хочу побажати міцного здоров’я, щоб ще довгі роки ви могли залишатися енергійними та повними сил для того, щоб передати якнайбільше досвіду молодому поколінню. Живіть щасливо і радісно, ​​у пошані та нашій глибокій повазі до ваших сивини та трудових рук.

Шановних ветеранів вітаю з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Дякуємо Вам за вашу сміливість, патріотизм та знедоленість! Нехай ваша старість буде забезпеченою, гідною, стабільною, відпочивайте, насолоджуйтесь відведеним часом і не хвилюйтеся через дрібниці!

Дорогі ветерани, вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Хочемо сказати вам «дякую» за всі перемоги та досягнення, за всі героїчні вчинки та підкорені висоти. Бажаємо вам, шановні наші люди, здоров’я, сил і колишньої мужності серця, а також миру над головою, достатку та благополуччя у житті.

Дивіться також