Цього дня ми вітаємо всіх близьких та дорогих серцю людей, за плечима яких досвід та мудрість. Нехай щодня буде світлим, радісним, щоб переповнювали позитивні емоції та здоровий дух. З днем ​​літньої людини!

Шановні пенсіонери, ми вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаємо, щоб у житті не було важких часів. Бажаємо, щоб близькі не залишали вас поза увагою. Бажаємо, щоб ваші серця не знали прикрості та смутку. Бажаємо, щоб пенсії завжди вистачало і на звичайні потреби, і на великі набуття життя. Здоров’я вам, довгих років миру та благополуччя.

Прийміть вітання з міжнародним днем ​​людей похилого віку! Нехай радість буття хвилює щодня, молодість у душі не згасає, друзі не губляться, рідні дбають, голова болить виключно на честь приємних подій, а витрачання пенсії стане приводом для радості. Будьте здорові, пишайтесь своєю мудрістю, даруйте тепло сердець оточуючим.

Шановні пенсіонери, вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаємо вам душевної теплоти, втіхи серця, достатку та любові в сім’ї, миру та щастя в житті. Нехай щодня знаходиться цікава справа, нехай радість та посмішки дарують діти, онуки та близькі люди. Здоров’я вам, дорогі пенсіонери, чудової погоди за вікном та в душі.

Шановні пенсіонери, вітаємо вас із Міжнародним днем ​​літніх людей. Бажаємо пишатися своїми заслугами, бажаємо веселитися зі своїми онуками, бажаємо займатися всім цікавим та корисним, бажаємо завжди мати можливість та бажання подорожувати, творити, влаштовувати свята, мріяти та робити наш світ добрішим. Здоров’я вам, бравих сил, внутрішньої гармонії, домашнього затишку та матеріального достатку!

Дорогі наші пенсіонери, з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Нехай тепло рідних робить життя радісним та приємним. Нехай на вашому шляху зустрічається чимало чарівників, які зроблять щодня цікавим та насиченим. Нехай друзі та однодумці будуть поруч у радості та в горі. Чарівного вам настрою та чудової погоди!

Вітаю з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Всім нашим пенсіонерам хочу побажати — міцного здоров’я, сонячних днів, щирого піклування та уваги з боку рідних та близьких! Нехай ваші серця сповнюються любов’ю, а безтурботність дарує задоволення. Достатку вам, підтримки та багато добра!

Дорогі наші та шановні пенсіонери вітаю Вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку! Бажаю вам відданості рідних людей, турботи від держави, ніжності від онуків та поваги від молодшого покоління!