Вітаю з Міжнародним днем ​​грамотності та хочу побажати завжди бути впевненою в собі людиною, грамотно вести мову та будь-яку справу. Бажаю писати без помилок і помарок розповідь про своє чудове життя, бажаю дізнаватися багато всього цікавого зі сторінок веселих книг.

Сьогодні важливий та особливий день – Міжнародний день грамотності. Хочеться, звісно, ​​висловити визнання тим, хто збагатив наші знання, хто просвічує людей, розповсюджуючи грамотність серед населення. Ви перетворюєте та збагачуєте наше життя. Дякую вам і зі святом! Всім іншим хочеться побажати знати і поважати рідну мову, писати грамотно, тоді не буде непорозуміння.

Міжнародний день поширення грамотності – один із міжнародних днів, що відзначаються у системі Організації Об’єднаних Націй. Міжнародний день письменності відзначається 8 вересня. Щорічний Міжнародний день грамотності оголошено ЮНЕСКО у 1966 році за рекомендацією «Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неписьменності», що відбулася у Тегерані у вересні 1965 року. 8 вересня – день урочистого відкриття цієї конференції.

Давайте сьогодні згадаємо, як велика і могутня наша мова! Прекрасне звучання грамотної мови, приємна вона людському слуху. Легко читати красиво складений текст. З днем ​​грамотності, з днем ​​чистої мови! За знання, потяг до наук, за працю простого шкільного вчителя.

Вітаю із Міжнародним днем ​​грамотності. Бажаю грамотно не лише писати та вести кожну мову, а й грамотно оцінювати будь-яку ситуацію життя та грамотно підходити до вирішення будь-якого важливого питання. Будь начитаною, різнобічною, розумною, цікавою, грамотною людиною, справжньою гордістю для своїх близьких і для своєї країни.

Як кажуть: граматика не розпусна, але вона не проти, щоб усі на Землі нею користувалися. І це найвірніше з усіх можливих побажань на сьогоднішній день. З Міжнародним Днем Грамотності, нехай найбільшою проблемою суспільства будуть ті, хто плутає «тися» і «тися».

Вітаю з Міжнародним днем ​​грамотності та бажаю грамотно підходити до вирішення будь-якого питання, у всіх ситуаціях виявляти себе тямущою, розумною, винахідливою людиною. Нехай твоя граматика не шкутильгає, нехай твоє життя весь час спрямовує тебе у бік мрії.

Дивіться також