Всіх тих, хто повернувся, вітаємо і пишаємося вами, усіх полеглих пам’ятаємо і шануємо. Нехай така війна більше ніколи не повториться, нехай у пам’яті залишаться лише моменти, що підтверджують надійне плече, силу та міць, відвагу та витримку. Усіх благ, щастя, здоров’я та удачі!

Нехай цей день у пам’яті завжди збережеться, щоб подякою було сповнене серце, що все закінчилося того дня. Нехай день виведення військ з Афганістану буде шанований і передається поколінням слава про нього. Зі святом!

Дорогі ветерани! Прийміть вітання з найголовнішою датою у вашому житті – з Днем виведення військ з Афганістану! Дякую вам за вашу мужність і честь, відвагу та відданість Батьківщині. Бажаємо вам міцного здоров’я, спокою в душі, довголіття, тепла та затишку у ваших сім’ях, чистого неба над головою та продовження життя! Сьогодні ми згадуємо цю дату з особливим трепетом та повагою. Ми завжди пам’ятатимемо про цю війну, яка забрала стільки молодих та квітучих хлопців. Вічна пам’ять усім полеглим! Низький уклін! Слава героям!

Нехай веде Вас дороговказна яскрава зірка, що виводила війська з Афганістану. Нехай море тепла та океан доброти привнесе у Ваше життя. Бажаю ніколи не здавати своїх позицій, завжди триматись на плаву. Зі святом!

Вітаю всіх воїнів, які взяли участь у військових діях на території Афганістану. Завдяки вам ми можемо забути — це страшне слово «війна», але ми зобов’язані шанувати кожну краплю крові, пролиту вами за мир, за спокій, за добро на нашій землі. Бажаємо відмінного здоров’я, благополуччя та безмежного щастя. Щоб кожен розумів і не порушував межі норми, моралі та Батьківщини. З Днем виведення військ із Афганістану!

У День виведення військ з Афганістану я хочу всім побажати мирного неба над головою та спокійного життя, в якому немає ворожнечі, претензій, негараздів. Нехай війні не буде місця на землі. Нехай політика унеможливлює будь-які конфлікти. Нехай кожен пам’ятає наших героїв і пишається їхньою самовідданістю, відвагою, рішучістю. Мені хотілося б усім побажати тієї стійкості та витримки, якими володіли наші солдати. Але водночас бажаю, щоб усі ці якості не доводилося виявляти на полі бою, а лише у справах та мирних прагненнях.

Я бажаю, щоб небо над вами завжди було чистим, прозорим та мирним. Щоб гнітюче небо військового Афганістану залишилося лише у вашій пам’яті та страшних снах. Але нехай ці спогади живуть не лише у вас, а й у серці кожного з нас. Ми незабутньо пам’ятатимемо і шануватимемо той подвиг, який ви здійснили в цих неприйнятних тоді горах. Ми бажаємо вам міцної віри, величезного здоров’я та неймовірної сили духу, яка допоможе вам бути не просто чоловіками, а справжніми героями. З Днем виведення військ із Афганістану!

У День виведення військ з Афганістану я щиро вшановую пам’ять усіх тих, хто склав свої голови в ті страшні часи, я щиро захоплююся тими, хто зміг повернутися додому, я щиро всім бажаю миру без повторення таких конфліктів та воєн. “Афганістан” – це не просто слово, це – низка моторошних подій, кровопролитних сутичок. Давайте пам’ятатимемо своїх героїв, давайте разом боротимемося за мир!