Із Днем ВПС усіх тих, кого стосується це свято. Усіх вас, хто вже забув свій перший виліт і тих, кому він тільки належить. Ми довіряємо вам охороняти небо і віримо, що ви самовіддано захищатиме нас, якщо доведеться піти на це. Зі святом!

Досягайте вершин, ширяйте в небі як птахи і нехай посадка буде м’якою! Бажаємо здоров’я, удачі та миру. Не втрачайте пильності, гідно несіть службу і будьте вірними захисниками Батьківщини. Живіть довго та щасливо!

Легко ходити землею, знаючи, що в небі тебе захищають надійні хлопці з ВПС. Тож нехай у ваш день і завжди небо буде мирним, польоти — навчальними, а погода — літньою. Нехай на землі на вас чекають вірні подруги, а техніка не підводить над хмарами.

З Днем Військово-повітряних сил вітаю вас, відважні льотчики! Бажаю вам легких злетів та успішних приземлень, яскравих досягнень та мирного неба, а також невичерпних сил у тілі та вічної мужності в душі. Нехай усі ваші цілі, навіть найнеймовірніші, будуть вами досяжні, адже ваш девіз у житті — все вище та вище!

Нехай ви скромні та небагатослівні, але точно всі герої поголовно. Ви стежите за спокоєм у небесах, щоб ми спокійно спали і бачили сни у чудесах. Вітаю всіх із днем ​​ВПС! Бажаю багато здоров’я та удачі купу, до небес. Спокійної роботи та надійних строп. Завжди вдалих приземлень та м’яких посадок.

У День Військово-повітряних сил хочу привітати всіх солдатів службовців чи колись тих, хто служив у цих військах! Бажаю вам знайти сенс життя, бути рішучими, проникливими і швидко приймати рішення, завжди мати вибір і мати варіанти!

Вітаю з Днем Військово-повітряних сил і бажаю залишатися вільним гордим птахом — грізним орлом для ворогів та співаючим солов’ям для близьких людей. Будь сміливий у будь-якому бою і неймовірно щасливий у своєму житті.

Вітаю! Нехай у небі буде спокійно, літають птахи, яскраве сонце висвітлює пухнасті хмари, а веселка робить його ошатним. Нехай буде спокійно і легко, щоб літати було насолоду.