БратуДідусевіДругуЖінціКерівникуКолегамКороткіКоханомуПенсіонерамПрикольніТатові

Із днем ​​шахтарів! Нехай вам завжди вистачає світла, свіжого повітря та тепла. Бажаю щоб ваша команда була опорою та надійним захистом. Будьте сильні та пильні. Бережіть себе.

Нехай залишилися в минулому нелегкі трудові будні і зараз у вас заслужений відпочинок, ви все одно перебуваєте у славетному шахтарському строю. Бажаємо вам жити і дихати на повні груди, сповна використовувати кожну можливість для спілкування з друзями або занять коханим хобі. Діліться з молоддю, яка прийшла вам на зміну своїм неоціненним досвідом і знаннями, отриманими від найкращого вчителя — життя. З днем ​​шахтаря!

Вітаємо шахтарів із професійним святом. Ви, немов гноми з дитячих казок і легенд народів світу, трудіться в поті чола, видобуючи з надр землі те, що цінують жителі поверхні. Бажаємо вам як вдало спускатися під землю, так і завжди вдало підніматися нагору.

Нехай у житті ніколи не буде так само темно, як у шахті, щоб освітлювало життя сонце. Бажаю не втомлюватися від роботи, щоб сили залишалися на себе та родину, приділяти більше часу рідним та найближчим, коханим та таким важливим людям. З днем ​​шахтаря!

Сьогодні велике та славне свято. Вітаю із Днем шахтаря! Нехай Бог зберігає і на землі, і під землею, нехай удача завжди буде поруч, нехай яскраве світло сонця дарує велику надію і світлу радість, нехай план з видобутку завжди буде браво виконаний, нехай старанна праця і чорне золото дарують людям душевне тепло і затишок. будинках.

Дорогий ти мій шахтар вітаю тебе із Днем шахтаря! Бажаю, іноді бачити світло, знати ціну своїй праці, не ризикувати даремно, любити світанок і захід сонця!

Мій любий, коханий, славний чоловік, я вітаю тебе з Днем шахтаря. Нехай зберігає тебе Господь, нехай відганяє ангел від тебе будь-яку небезпеку, нехай кожна зміна знаменується високою здобиччю, нехай щодня стає яскравою, вдалою, чудесною і щасливою.

Вітаю всіх представників професії шахтаря із професійним святом! Ви виконуєте дуже важливе завдання для нашої країни. Ваша професія складна та небезпечна. Тільки воістину сміливі та відважні чоловіки можуть безстрашно спускатися у надра землі. Нехай вам завжди щастить, а мати-земля щедро ділиться з вами своїми багатствами!

Дивіться також