Колеги, вітаю вас із Днем шахтаря. Бажаю миру над головою, безпеки під землею, удачі у справах, успіхів у працях, здоров’я душі та тіла. Нехай на міцних стволах кріпиться лава, хай на міцних почуттях кохання кріпляться відносини з близькими. Усіх благ та гучної слави!

Із Днем шахтаря, дорогі, шановні колеги. Нехай Бог зберігає нас, коли ми рвемося в новий бій за новою здобиччю, нехай рідні чекають на нас, коли зі зміни ми поспішаємо додому, нехай удача не покидає нас, коли небезпека насувається над нами, нехай міцні сили завжди дозволяють нам досягти великого успіху! Бажаю всім здоров’я, сімейного блага та миру.

З Днем шахтаря, дорогі мої колеги. Бажаю всім оптимізму та бадьорості, впевненості та мужності, здоров’я та сили, миру та достатку, благополуччя у сім’ях та удачі в роботі. Нехай наша праця цінується, нехай нами пишаються, нехай нам вдається і браво працювати, і весело жити!

Колег, вітаю з днем ​​шахтаря! Хай робота буде легкою та цікавою. Сил нам, здоров’я, бадьорості та оптимізму!

З Днем шахтаря, дорогі мої колеги. Бажаю всім бравого здоров’я та невичерпної відваги серця. Нехай кожна зміна буде благополучною, нехай під землею нам не світять зірки, але світить вогонь удачі, нехай у житті є добра слава, успіх, щастя та домашній затишок.

Колеги, вітаю вас із Днем шахтаря. Бажаю нам усім безпечної лави, товстих пластів якісного вуглинка, легкого видобутку, вдалих змін та вірної підтримки один одного. Нехай у кожного з нас життя сповнене достатку, перемог, любові близьких та щастя.

З Днем шахтаря, дорогі мої колеги. І під землею, і над землею, і на землі я всім бажаю миру, щастя, удачі, міцного здоров’я та успіхів. Нехай ангел-охоронець буде з кожним з нас, нехай удома на нас чекають наші милі та улюблені обличчя, нехай на роботі все буде благополучно, а в житті — гаразд, гідний і добре.

Дивіться також