Дорогий мій татку, з днем ​​шахтаря тебе. Нехай твоя нелегка праця не втрачає визнання та подяки. Будь здоровим, сильним, міцним та веселим. Нехай Бог зберігає тебе, і ангел-охоронець допомагає, удачі тобі та благополуччя, терпіння та чуйності, любові рідних та поваги друзів.

Тату, вітаю тебе з Днем шахтаря. твоя праця — неоціненний внесок у добробут суспільства, міста, країни. Я хочу тобі побажати завжди залишатися таким же сміливим, вольовим, гордим, мужнім, цілеспрямованим. Нехай вічно тліє куточок надії та любові в твоєму серці, нехай твій ангел завжди буде з тобою.

Татку, рідний, вітаю тебе з професійним святом — Днем шахтаря! Завдяки твоїй праці, знанням та навичкам — перебувають у теплі та затишку тисячі людей! твоя праця — неймовірно цінна і важлива! Бажаю, щоб ти завжди був здоровий, міцний, цілеспрямований, задоволений, був у приємному оточенні! Нехай у тебе все виходить! Люблю тебе!

Папулю, рідний мій, з днем ​​шахтаря вітаю тебе! Праця твоя дуже цінна і важлива, адже тільки мужні та відповідальні люди можуть впоратися з цією професією! І я бажаю тобі мого тата, здоров’я на сто років, бадьорості духу і тіла і ще бажаю повертатися додому після кожної зміни живим і неушкодженим. І ти знай і пам’ятай завжди, що вдома на тебе завжди з нетерпінням чекають твої рідні та люблячі люди!

Татку, вітаю з днем ​​шахтаря! Ти мужньо та стійко переносиш усі складнощі своєї роботи, сміливо спускаєшся у шахти та працюєш на благо країни! Бажаю тобі, щоб Господь зберігав тебе та оберігав!

Вітаю із Днем шахтаря! Дорогий тату у твоє професійне свято бажаю тобі здоров’я як вугілля у шахті. Терпіння, витривалості та відваги. Нехай спуск у шахту дорівнюватиме підйому. Нехай твоя праця буде оцінена і високо оплачена. Енергійності тобі та оптимістичності. Довгих тобі відпусток та чудового відпочинку. Нехай плани будуть грандіозними, а їхнє виконання успішне. Успіху тобі у всіх починаннях. Радісних днів, чудових подій та чудового настрою!

З днем ​​шахтаря, любий мій тату. Ти – людина важливої ​​справи та шляхетної професії. Хочу побажати тобі щоразу вирушати у свою зміну з доброю надією та впевненістю у своїх сил, щоразу повертатися з роботи з приємним почуттям втоми цілим та неушкодженим.

Тату, вітаю тебе з Днем шахтаря. Бажаю, щоб доля за «чорне золото» дарувала світлі смуги, щоб твоя робота славилася на весь світ, щоб щоразу ти повертався додому цілий і неушкоджений. Міцного здоров’я тобі, дорогий, завзяття та бадьорості, сімейного затишку та блага.