Із днем ​​шахтарів! Нехай вам завжди вистачає світла, свіжого повітря та тепла. Бажаю щоб ваша команда була опорою та надійним захистом. Будьте сильні та пильні. Бережіть себе.

Нехай золотом прикрашає сонця світло. Нехай за шкідливість виробництва ллється молоко благодаті з неба. З Днем шахтаря, шановні професіонали!

З днем ​​шахтаря! Бажаю тобі сил, витривалості та здоров’я. І ще, звичайно ж, більше сонячного світла та свіжого повітря.

З днем ​​шахтаря. Нехай усі зміни будуть легкими, видобуток багатим, здоров’я міцним і непорушним!

Із Днем шахтаря! Дякую Вам за сміливість та відвагу, адже тільки сильна людина може йти на такий ризик, нехай доля Вас оберігає та геть відганяє лиха!

Шахтарі зі святом, нехай ваша важка праця буде обдарована домашнім затишком та теплом коханої, посмішками дітлахів і всього того, що зігріває душу!

Нехай життя несе багато сонячного світла, щодня був як ковток свіжого повітря, навіть не дивлячись на неймовірно важку працю. Кохання, зізнання, здоров’я!

З днем ​​шахтаря! Я щиро тобою захоплююся і братиму приклад, тільки сильна людина може працювати шахтарям, дякую за твою працьовитість, будь здоровим і живи довго!