Мій любий, коханий, славний чоловік, я вітаю тебе з Днем шахтаря. Нехай зберігає тебе Господь, нехай відганяє ангел від тебе будь-яку небезпеку, нехай кожна зміна знаменується високою здобиччю, нехай щодня стає яскравою, вдалою, чудесною і щасливою.

Любий мій, вітаю з днем ​​шахтаря і бажаю благополуччя та удачі у нелегкій твоїй справі. Нехай Бог відводить від тебе лихо, нехай спритно і легко минають зміни. Бажаю тобі залишатися щасливою, сильною, доброю, мужньою, вольовою і працьовитою людиною. Зі святом!

Коханий, я вітаю тебе з Днем шахтаря і хочу побажати міцної сили волі та безстрашності душі, впевненості у своїх діях та шляхетності у вчинках, безпеки у роботі та справжньої цінності твоєї праці. Милий, нехай ангел тебе всюди зберігає, нехай твоє серце не відає смутку та гіркоти бід.

З Днем шахтаря, коханий. Бажаю, щоб твоя коногонка яскраво горіла і висвітлювала майбутній шлях — шлях удачі, наполегливої ​​та славної праці, великих гідних здобутків. Милий мій, бажаю безпеки в роботі та перевиконаних планів, а також щастя в житті, достатку, міцного здоров’я та кохання.

З Днем шахтаря, коханий. Бажаю в роботі браво вугілля добувати, а в житті знаходити справжні алмази щастя. Не хворій, не журися, не втрачай сил і надії, вір у себе, йди до мети, реалізовуй плани, кохай мене і гори яскравим вогником веселощів. Ти моя дорога людина, відважний і працьовитий шахтар, гарний і сильний чоловік. Нехай тебе береже Господь, нехай також допомагає і удача.

Коханий, вітаю тебе з професійним святом – днем ​​шахтаря! Бажаю тобі титанічного здоров’я, легких спусків та підйомів, гарного настрою та великих перспектив. Нехай легко виконуються всі плани, і гідно оплачується праця. Нехай моє кохання зберігає тебе і дає натхнення на кожен день!

Коханий, вітаю із Днем шахтаря! Нехай робота буде легкою та безпечною, нехай з колегами буде взаєморозуміння, нехай начальство тебе поважає і гідно цінує. Цікавих знахідок та гідної оплати праці!

З Днем шахтаря, мій коханий. Бажаю ніколи не потрапляти у біду. Бажаю після кожної зміни повертатися додому у гарному настрої. Бажаю виконувати плани вчасно, а то й раніше. Бажаю гідної шахтарської зарплати та багатьох заслужених нагород!