Вітаю з Міжнародним Днем лялькаря та побажати хочу цікавих вистав та гучних овацій, захоплення глядачів та захоплення дітей, успішної діяльності та доброго успіху, щасливих емоцій та великого щастя, у папи Карло наприкінці історії.

Вітаю із Міжнародним днем ​​лялькаря. Бажаю невгасимого здоров’я та життєвої енергії, натхненної роботи та натхнення у творчості, неймовірних успіхів та радості від захоплень, особистого щастя та благополуччя.

Ви даруєте всім радість. Це дуже важливо. Бажаємо натхнення, творчих успіхів. Нехай муза не залишає вашу оселю, а плоди вашої праці примножуються зі швидкістю світла. З професійним днем!

Вітаю з Міжнародним днем ​​лялькаря і від щирого серця бажаю чудових уявлень, шанування глядачів, веселих ідей, гарних ляльок, чудового настрою, доброго здоров’я та неймовірно щасливої ​​атмосфери в житті.

Вітаю з Міжнародним днем ​​лялькаря і від щирого серця бажаю завжди вигадувати нові та незвичайні образи, любити своїх ляльок, як дітей, дарувати публіці яскраві емоції та чудовий настрій завдяки фантастичним виступам та добрим спектаклям. Бажаю процвітання діяльності, загального визнання твоїх талантів та великих можливостей для щастя у твоєму житті.

Вітаю з Міжнародним днем ​​лялькаря та бажаю масу прекрасних ідей у ​​роботі, чудових уявлень та втіхи душі від теплих овацій на твою честь. Нехай кожна твоя лялька дарує глядачеві неймовірний заряд позитивної енергії та радості, нехай кожна твоя вистава стає справжнім дивом.

Вітаю із Міжнародним днем ​​лялькаря. Бажаю, щоб кожне твоє творіння було справжнім шедевром мистецтва, чи то чортятко, чи то ангел, чи то звірятко чи людина. Бажаю, щоб джерело твого натхнення було невичерпним, бажаю, щоб твої ляльки наповнювали світ дивовижними емоціями, казковими чудесами!

Дивіться також