Вітаю із Днем секретаря. Бажаю завжди і легко знаходити місце для кожної папки, кожного документа, кожного слова, кожної ідеї, кожної дрібниці. І нехай робота унеможливлює втому, нехай забезпечує хорошу зарплату. Здоров’я, бездоганного таланту та великої удачі тобі, чудовий секретар.

З Днем секретаря поспішаю привітати та побажати порядку, поваги та відповідальності на роботі, довговічного щастя в житті, міцної любові близьких людей, веселих та яскравих днів, благополуччя та постійного вдосконалення.

Зайди, принеси, подай, віднеси, дізнайся, дай відповідь на дзвінок, домовись про зустріч — це далеко не повний список того, що робить секретар. Адже при цьому вони ще й виглядають приголомшливо. Нехай же цим бджілкам-секретарям на все вистачає сил, терпіння та часу. Бажаємо, щоб особисте життя було таким же активним і бурхливим, як робочі будні.

Вітаю з Днем секретаря і хочу побажати бути еталоном краси та стилю, життєвої енергії та сил, чарівності та успіху у всьому. Бажаю в роботі бути «важливим птахом», як птах-секретар, бажаю від життя брати все найкраще.

Усіх секретарів вітаю з Днем секретаря і хочу нагадати, що секретар — птах високого польоту, адже це друга людина після директора! Бажаю вам, щоб до вашої професії було серйозне ставлення, щоб життя було розкладене по поличках, і ви завжди були на увазі у важливих і лідерів, які багато чого вас навчать, і потягнуть за собою на вершину!

Вітаю комунікабельних, відповідальних та виконавчих людей, які можуть похвалитися неймовірною стресостійкістю, професіоналізмом, а іноді й просто винахідливістю. Бажаю, щоб вашу працю завжди високо цінували та поважали. Ви не просто секретарі, ви той незамінний болтик, завдяки якому безперебійно крутиться весь механізм. Успіху вам і гарного настрою, удачі та терпіння. Із Днем секретаря!

Вітаю із Днем секретаря. Бажаю, щоб такій цікавій, різнобічній, унікальній особистості завжди вдавалося справлятися з будь-якою роботою, бажаю, щоб на твоєму рахунку було багато перемог та успіхів. А крім цього, нехай і в іншому життя буде прекрасне, дивовижне і багате на щасливі події.

З днем ​​секретаря! Завжди пам’ятайте, що Ви маєте чудову професію, нехай вона приносить Вам задоволення та достаток, дякую за Вашу працю, нехай буде кар’єрне зростання та особистісний розвиток!