КолегамОфіційніТренеру

З днем ​​фізкультурника! Дякую, що навчили любити спорт та здоровий спосіб життя, бажаю Вам терпіння та сил, нехай здоров’я завжди буде міцним, а учні вдячними!

Бажаю любити спорт та рух, адже це все наше життя! Навчати та прямувати на шлях здоров’я молодше покоління. Щеплювати їм корисні звички, щоб здавати нормативи на відмінно. З днем ​​фізкультурника!

Вітаю із Днем фізкультурника! Бажаю відмінної фізичної форми, постійної бадьорості духу, невтомного прагнення успіху, веселої зарядки та величезного заряду позитиву! Бажаю передавати фізкульт-привіти близьким та радувати їх добрими посмішками. Бажаю вірити в себе та мчати до своєї мрії з рекордною швидкістю.

Бажаю запаморочливих рекордів та успішних виступів, бойового настрою та цілий стадіон шанувальників! Нехай правильний спосіб життя подарує вам максимум довголіття. Будьте здорові і не бійтеся труднощів. Біжіть, стрибайте, повзить прямо до мети!

Вітаю з Днем фізкультурника і бажаю нервів, міцніших за канат, чудових уроків, які прищеплюватимуть справжню любов до спорту, а також правильного дихання в гонитві за особистими мріями, здоров’я, впевненості, успіхів та перемог!

Зі святом! Бажаємо завжди перебувати на вершині успіху, щоб спорт дарував життя, волю до перемог, сили та завзятість. Бажаємо не опускати рук, щоби фізкультура стала справжнім захопленням, яким горить душа.

Вітаємо, всіх фізкультурників із їхнім днем! Дуже хочеться побажати здоров’я, яке неможливо зламати. Нехай щодня додаються сили, прагнення та воля. Бажаємо вдома проводити час з рідними та найближчими.

Вітаю з днем ​​фізкультурника! Бажаю багато досягнень, роботу на задоволення і прищеплювати нашому молодому поколінню любов до спорту!