Звичайно, в день Здоров’я бажаємо ми здоров’я! Будьте благополучні, щоб завжди почувалися на 18 років, бадьорими, веселими, щасливими! І нехай спорт вам у цьому допомагає і стане найкращим другом!

У День здоров’я від щирого серця хочу побажати завжди бути з бадьорим духом і відмінним настроєм, ніколи не втрачати загартування характеру та організму, з кожним днем ​​робити себе все міцніше і сильніше, приділяти увагу не тільки своєму здоров’ю, а й ретельно піклуватися про його стан у близьких та рідних.

Із Днем здоров’я вас! Потяглися, посміхнулися і вдихнули на повні груди свіже повітря нового чарівного дня. Найздоровішого дня я не можу не побажати вам зміцнювати своє здоров’я, займатися спортом для душі і завжди пам’ятати про таку науку, як сміхотерапія. Нехай ваше життя буде дуже довгим, насиченим зустрічами та подіями, а також корисними заходами для всього вашого організму. Рух – це життя, а життя це щастя, яке залежить від ваших щоденних емоцій та дій. Підкорюйте цю планету здоровими кроками!

У День здоров’я найперше і важливіше, що можна побажати це міцного здоров’я та відмінного імунітету. Нехай хвороби відступають. А в життя приходять лише «здорові дні» та позитивний настрій.

У день здоров’я бажаю, щоб ваш погляд був пильним, слух — чудовим. Нехай ноги бігають і не втомлюються, а шлунок та печінку справляються з будь-якою роботою. А мотор – серце – ніколи не барахлить і буде в експлуатації як мінімум 100 років!

Вітаємо Вас із Днем здоров’я, бажаємо Вам відмінного самопочуття, нових перемог, радості та задоволення від спортивних занять. Почувайтеся на довгі роки активними, бадьорими та діяльними.

У День здоров’я побажаю бравих сил та оптимізму, стійкого характеру та відмінної форми, любові до спорту та правильного харчування, активних рухів та ентузіазму життя, бадьорості духу сміливих рішень, світлого щастя та здорового кохання.

З Днем здоров’я! Бажаю міцного здоров’я, сил, енергії та бадьорості духу. Нехай настрій завжди буде добрим, бойовим та позитивним. Бажаю завжди бути у формі, перемагати всі свої страхи та складнощі на життєвому шляху.