ДиректоруЖінціКолегамКороткіКоханомуПартнерамПрикольніПроектувальникамТатовіЧоловіку

У День будівельника хочеться побажати вам, щоб робота була завжди на радість!

Поздоровимо сьогодні зі святом спеціалістів, які будують для нас житло! Дякуємо вам за роботу та бажаємо міцного здоров’я!

Мої дорогі колеги, сьогодні наше свято і я щиро вітаю Вас. У День будівельника хочу побажати будувати великі плани на особистий успіх, з кожним днем ​​зміцнювати фундамент свого щастя, з кожною справою відточувати свою майстерність.

Коханий, я вітаю тебе з Днем будівельника і від щирого серця хочу побажати міцних і твердих цеглин нашого щастя, стійких і непробивних стін нашої любові. Дорогий, нехай у діяльності тобі постійно щастить, нехай тебе цінують та поважають колеги, нехай тішить приємними сюрпризами та великими можливостями тебе життя.

Всім будівельникам бажаю уникати труднощів і непорозумінь у праці, щоб усе завжди йшло за планом люблячих рідних, чудових дітей! Зі святом!

Нехай робота буде плідною та успішною, забезпечує фінансове благополуччя, розвиток нових навичок і ніколи не набридає. З Днем будівельника!

З Днем будівельника, мила жінка. Від щирого серця бажаю ніколи не залишати своїх надій, завжди доводити будь-яку справу до кінця, постійно будувати своє життя за своїми чудовими та вдалими планами, легко вміти складати успішні проекти та браво втілювати свої ідеї в реальність буття.

Я бажаю вам, дорогі колеги-будівельники, завжди відповідальна та якість виконувати свою роботу, із задоволенням зводити нові будівлі та отримувати за це гідну зарплату! Закладайте надійний фундамент з любові, добра і миру, будуйте життя зі щастя і прагнете лише вгору!

Дивіться також