Нехай будуються плани, а найголовніше, хай вони здійснюються. Нехай цеглинка за цеглиною вибудовується будинок під назвою щастя. Я бажаю тобі, щоб життя було захищене, наче фортеця, в якій ніяким лихам до тебе не дістатись.

З Днем будівельника, мій любий чоловік. Ти будуєш плани, будуєш наше майбутнє, будуєш наше щастя, і я бажаю, щоб це будівництво йшло легко, красиво і весело, щоб ніщо і ніхто не зміг зруйнувати міцні стіни і фундамент нашої любові, нашого блага. Поваги тобі, впевненості, розуму та удачі в роботі, миру, посмішок, достатку та радості у житті, милий.

З Днем будівельника, любий мій чоловік. Я побажаю тобі здоров’я та сил, терпіння та натхнення, щоб і надалі впевнено будувати плани на щасливе життя, зводити міцні масштабні споруди. Успіхів тобі в діяльності, удачі в житті, добробуту в сім’ї та доброти в серці.

Дорогий мій чоловік, вітаю тебе у твоє професійне свято як справжнього спеціаліста своєї справи, бажаю тобі успіхів у твоїй відповідальній і такій потрібній праці, здоров’я, удачі та досягнення виробничих завдань.

Вітаю з Днем будівельника тебе, мій любий і чудовий чоловік. Бажаю, щоб жоден будівельний процес не залишався без успіху та уваги, щоб на твоєму шляху ніколи не з’являлося додаткових труднощів чи проблем, щоб у роботі завжди був лад і супроводжував успіх, щоб удома на тебе завжди чекала смачна вечеря і моя ніжність.

Мій милий чоловік, я вітаю тебе з Днем будівельника і хочу побажати в будь-якому проекті життя досягати високого успіху, все, за що ти берешся – доводити обов’язково до переможного кінця, не припиняючи будувати міцну і міцну стіну, яка захищає сімейне щастя, ніколи не піддаватиметься сумнівам і завжди отримувати від життя те, що хочеш.

Любий мій чоловіке, вітаю тебе з Днем будівельника. Бажаю впевнено рухатися до своїх цілей, ніколи не сумніватися у своїх вчинках та діях, постійно зберігати внутрішній спокій та непохитність, завжди працювати за вищим рівнем і жити на своє задоволення.

Улюблений чоловік, знай, для мене ти найкращий у світі будівельник, адже в тебе справді золоті руки! Я пишаюся тим, що ти професіонал у своїй справі. Бажаю тобі блискучих успіхів, міцного здоров’я та всіляких благ. Надихайся, твори і будь щасливий!

Дивіться також