Бажаю в День святої Анастасії великої любові та міцної віри, світлих надій та доброти душі, щирих почуттів та розуміння з близькими, мудрих рішень та добрих вчинків, світлих чудес та прагнення серця до вірних цілей.

У день святої Анастасії, хай Господь, наш бог всесильний, твоє життя вбереже, диво в ньому станеться! Ангел силою нагородить, буде поряд, захистить! Більше радості, веселощів, щастя, мрій здійснення!

Сьогодні день Святої Анастасії, що опікується хворобами і допомагає тим, хто був несправедливо засуджений. Нехай же в день пам’яті цієї святої всі помилкові наклепи розвіються, а всі хворі та немічні одужують якнайшвидше і легше.

З днем ​​святої Анастасії! Нехай великий життєвий подвиг, чистота, щире милосердя і віра цієї святої дарують Вашій душі світло надії, а її ім’я захищає Вас від усіляких негараздів і дарує здоров’я та силу.

Вітаю з Днем святої Анастасії і хочу побажати йти по життю з бравими силами, чуйністю серця та добротою душі, здійснюючи кожен крок впевнено та благородно, вірно та легко. Нехай життя буде щасливим океаном, нехай доля дарує справжню любов та удачу.

У День святої Анастасії від щирого серця хочу побажати мудрості та гідності, честі та благородства, міцної віри та бравих сил, небесної благодаті та незламного характеру, світлих надій та чистої любові, доброго миру та щирих молитов.

Свята Анастасія – справжня християнка, чий подвиг віри створив великі дива, прославив її у великих справах. Лікарка тіл і утішниця сердець Анастасія прийняла смерть мученицьку, але винагороджена була на небесах. Вітаючи всіх християн із Днем святої Анастасії, хочеться побажати стійкості духу, істинної віри, благословень на великі богоугодні справи. Зі святом!

Вітаю із Днем святої Анастасії! Бажаю володіти таким же добрим серцем, як свята Анастасія, такою ж світлою душею, такою ж міцною вірою, такою ж неймовірною силою, таким самим вірним терпінням, такою ж твердістю і непохитністю характеру. Миру та благополуччя тобі, достатку та любові, краси та гармонії!

Дивіться також