Вітаю наймужніших, найстриманіших, найпроникливіших чоловіків із професійним святом! Бажаю вам здоров’я, успіхів, кохання та підтримки близьких. І нехай кожен із вас доб’ється того, чого прагне!

Вітаю із Днем слідчого! Бажаю завжди слідувати тільки у правильному напрямку і розплутувати будь-яку справу. Ніколи не помиляйся, у собі не сумнівайся, вір у свою удачу і живи за законами щастя та везіння!

Вітаємо всіх працівників слідчого відділу із професійним святом. Найголовніше, хочемо побажати вам успіху в такій відповідальній, часом небезпечній та нелегкій праці. Нехай всі таємниці і загадки будуть розслідувані вами з легкістю. Нехай жодна злочинна дрібниця не вислизне від вашого пильного ока. Більше вам доказів та дедуктивних підказок, щоб завжди тримати руку на пульсі слідчих заходів. Удачі у всьому та здоров’я.

З почуттям глибокої поваги та вдячності вітаємо Вас зі славним професійним святом! Дозвольте побажати Вам миру, спокою, вірних шляхів та підкорення всіх вершин. Нехай Вас завжди супроводжує успіх при вирішенні важких та заплутаних завдань.

Вітаю з Днем слідчого і від душі бажаю завжди знаходити легкі шляхи та раціональні рішення, вагомі зачіпки та необхідні докази, цінну інформацію та ключ до розгадки будь-якої справи. І нехай завжди при тобі залишаються твоя сміливість, спритність, впевненість, незворушність, наполегливість, кмітливість і сила!

Вітаю з Днем слідчого і від душі бажаю завжди йти правильним слідом, ніколи не збиватися зі шляху слави та успіху, у будь-якій ситуації докопуватися до істини, у будь-якій справі виявляти свої чудові таланти, блискучу інтуїцію, відмінну кмітливість і чисту логіку. Бажаю удачі у діяльності та великого везіння у житті.

Із Днем слідчого! Бажаю всі справи завершувати успіхом, щоб справедливість завжди отримувала вгору над злом та злочинами. Бажаю спокійних ночей, усмішок та щастя. Нехай вистачає часу на себе та сім’ю.

Вітаю із Днем слідчого. Бажаю завжди слідувати за вірним курсом, бажаю не забувати про жодну дрібницю, бажаю розкривати і прості, і складні справи! Ще побажаю сил та наполегливості, здоров’я та блискучої інтуїції. І нехай тобі завжди вдається докопуватися до істини, діставатися заповітної мрії!