Колегам

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю браво захищати будь-який об’єкт, будь-яке майно від сторонніх рук та очей, бажаю також захищати і своє щастя від зовнішньої заздрості та різних недоброзичливців. Нехай будуть сили, розум, кмітливість і відвага для роботи, нехай буде оптимізм, удача, натхнення та любов до гармонії в житті.

Вітаю із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю сили, сміливості, відваги, витримки та рішучості. Нехай робота буде славною та гідною справою, нехай життя завжди високо тримає планку удачі, успіху та щастя. Нехай ангел зберігає тебе, а ти бережи любов і мрії свого серця.

Я щиро вітаю з професійним святом! Бажаю завжди бути впевненим, надійним, сильним та з бойовим настроєм на службі! Ну і, звичайно, не забувати відпочивати і душею, і тілом.

Вітаю із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Нехай завдяки Вашій праці та мужності кожен об’єкт буде у повній безпеці. Геть розкрадання та крадіжка. Бажаю впевненості, сил та пильності. Бажаю міцного здоров’я, організованості та внутрішнього спокою. Нехай служба проходить успішно. Нехай у житті буде багато перемог, нагород та щасливих подій.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю всім впевненості у собі та впевненості у завтрашньому дні, бажаю спокою у роботі та спокою душі, бажаю сміливості серця у бравій справі та сміливості характеру для відкриття нових горизонтів мрії.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю, щоб завжди око — алмаз, вухо нагострено, руки при справі, бадьорість у тілі, у дії кмітливість та професіоналізм, а під боком удача і вірний товариш. Всім здоров’я, друзі, особистих успіхів та заслуг, достатку у житті та благополуччя.

У цей важливий для всіх день, хочеться лише слова подяки сказати, за відвагу та честь, за справедливість та людяність, за те, що завжди стежите за порядком, навіть усупереч своїм інтересам. Зі святом!

Вітаю з Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС і хочу побажати чудово працювати без зайвої метушні та будь-яких звітів, впевнено стояти на варті порядку та збереження об’єктів, у діяльності бути одним із кращих, а в житті своєму завжди зустрічати щасливий світанок.