Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю браво захищати будь-який об’єкт, будь-яке майно від сторонніх рук та очей, бажаю також захищати і своє щастя від зовнішньої заздрості та різних недоброзичливців. Нехай будуть сили, розум, кмітливість і відвага для роботи, нехай буде оптимізм, удача, натхнення та любов до гармонії в житті.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю всім впевненості у собі та впевненості у завтрашньому дні, бажаю спокою у роботі та спокою душі, бажаю сміливості серця у бравій справі та сміливості характеру для відкриття нових горизонтів мрії.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю, щоб завжди око — алмаз, вухо нагострено, руки при справі, бадьорість у тілі, у дії кмітливість та професіоналізм, а під боком удача і вірний товариш. Всім здоров’я, друзі, особистих успіхів та заслуг, достатку у житті та благополуччя.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю на службі своїй бути найкращими з найкращих, а в житті — найщасливішими, найуспішнішими, найулюбленішими та шановнішими. Всім здоров’я, друзі, бойового настрою та мужності серця.

З Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС, колеги, зі святом нашої бравої праці та сумлінної роботи. Я всім бажаю міцного здоров’я, оптимізму, впевненості та невичерпних сил. Усім спокійній та успішній роботі, повноцінному та щасливому житті, легкому та короткому шляху до мрії.

Колеги, вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Я всім бажаю міцного здоров’я, міцних нервів та міцних замків на наших об’єктах. Нехай наша служба буде спокійною, нехай у житті кожного з нас постійно відбувається щось добре, радісне і дивовижне. Бажаю миру та благополуччя вам та вашим сім’ям, а також удачі на будь-який і всякий випадок.

Колеги, я вітаю вас із нашим професійним святом — із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС. Бажаю надійно охороняти об’єкти по роботі, бажаю дбайливо зберігати своє сімейне вогнище, адже наш успіх, наше щастя, наше благо в наших руках, і нехай у цих руках завжди буде сила і воля, нехай у житті кожного з вас присутній успіх і любов.

Колеги, від душі вітаю вас із Днем працівників служби позавідомчої охорони МВС та бажаю всім міцного здоров’я, сталевої витримки та бравих сил. А ще хочу побажати правильно охороняти відповідні об’єкти в роботі і дбайливо зберігати світле кохання у своїх серцях. Усім успіху та удачі.