БратуВідслужившимДругуКороткіКоханомуПрикольніТатовіЧоловіку

Бажаю, щоб морські глибини радували своєю відкритістю, красою та безпекою! З днем ​​Військово-Морських Сил вітаю, щиро бажаю досягати успіху, рости у кар’єрному плані та завжди повертатися вчасно додому.

Тату, ти в мене людина з великої літери. Чоловік, за якого я можу ручатися, чоловік, яким хочеться пишатися, хвалитися і просто кохати тебе. Дякую тобі, що ти завжди поряд. Нехай ти частіше відчуваєш землю під ногами та твердо стоїш на своїй думці!

Вітаю вас, дорогі наші хлопці, із Днем Військово-Морських Сил. Ви наша гордість, наша впевненість, наш захист. Дякую за браву службу. Нехай у житті у вас буде все схоплено та налагоджено, нехай у ваших руках міцно тримається тризуб — символ кохання, щастя та успіху!

З Днем Військово-Морських Сил! Бездонного вам щастя, нескінченного кохання та нескінченної радості. Якщо на вашому життєвому шляху зустрінеться ураган чи шторм, то нехай це буде ураган емоцій та шторм яскравих відчуттів!

Зі святом Військово-Морські Сили, бажаю вам мирного перебування на морі, затишного будинку з улюбленими родичами, надії на краще життя!

Вітаю з Днем Нептуна, у який святкується також День Військово-Морських Сил. Всім причетним можна побажати попутного вітру, поменше бур та ніяких неврахованих мілин та рифів. Удачі на вашому шляху через моря та океани.

Вітаю! У це свято бажаю кораблю спокійного плавання, чистого неба, надійної команди, щоб прапор корабля з гордістю розвивався на просторах океану, а життя було наповнене яскравими барвами та незабутніми подорожами.

Вітаю з днем ​​Військово-Морських Сил! Бажаю, щоб море підкорялося, війни не було, а сміливості нехай позаздрить кожен!