Відданий мій друг вітаю з Днем Військово-Морських Сил! Бажаю бути сильним наче кит, хитрим як акула і сміливим як дотика! Нехай життєва хитавиця не буде сильно різкою і наполегливою, а принесе свої плоди у вигляді успіху та щастя!

Зі святом! Нехай ніколи ти не дізнаєшся, що таке війна, що таке втрачати близьких та коханих. Нехай у житті буде штиль від неприємностей, а штормитиме від щастя та любові.

Дружище, зі святом! Нехай кожен новий рік буде щасливішим від попереднього, щоб спогади накопичувалися і гріли у важкий період. Нехай у небі над головою завжди світить яскраве, ласкаве та неймовірно тепле сонце, яке берегтиме від зла та заздрощів.

Друг, з Днем Військово-Морських Сил тебе! Хочеться побажати тобі кохання, тепла, завжди залишатися на позитивній ноті, отримувати тільки радісні звістки, чесно і самовіддано служити Батьківщині, завжди перемагати лінощі, поганий настрій та зневіру. Будь мужнім воїном та гарною людиною!

Дорогий мій друже, я вітаю тебе з Днем Військово-Морських Сил. Бажаю завжди залишатися бійцем-молодцем і ніколи не боятися перешкод на шляху до поставленої мети. Ще бажаю тобі здоров’я, удачі, кохання та вірної дружби в житті. І нехай твій корабель впевнено пливе курсом щастя та успіху!

Дивіться також