Вітаю вас, дорогі наші хлопці, із Днем Військово-Морських Сил. Ви наша гордість, наша впевненість, наш захист. Дякую за браву службу. Нехай у житті у вас буде все схоплено та налагоджено, нехай у ваших руках міцно тримається тризуб — символ кохання, щастя та успіху!

Борг Батьківщині ви чесно віддали, і сьогодні ви з гордістю можете приймати вітання з Днем Військово-Морських Сил. Дорогі Нептуни, бажаю вам за вдачею залишатися мореплавцями-відкривачами, які завжди впевнено йдуть до своїх цілей, сміливо прокладають шлях до успіху, цінують близьких людей та друзів. Бажаю вам бездоганного здоров’я, зворушливих та веселих спогадів зі служби, удачі в житті та багаторазових особистих перемог.

З Днем Військово-Морських Сил, браві хлопці, міцні чоловіки. Дякую вам за відданий обов’язок Батьківщині, дякую за вашу відвагу. Бажаю вам пишатися своєю службою та з кожним днем ​​тримати вірну оборону флоту своїх ідей, особистого щастя та благополуччя Вітчизни.

Дорогі хлопці, ви гідні високої пошани та поваги усієї країни. Вітаємо вас з Днем Військово-Морських Сил і бажаємо завжди мати таку ж мужність, якою вона була на службі, бажаємо ніколи не кидати товаришів у бурю і постійно тримати курс на великий успіх. Будьте здорові, хлопці, всього доброго вам.

Борг Батьківщині ви віддали у морських глибинах, у тактиці мужності та стратегії впевненості. Вітаю вас з Військово-Морських Сил і бажаю, в першу чергу, міцного та стабільного здоров’я, а якщо у таких сильних і мужніх хлопців буде здоров’я, то й решту вони неодмінно досягнуть. Успіхів вам у справах, достатку в житті, вірного кохання, поваги та щастя.

З Днем Військово-Морських Сил, браві хлопці. І нехай ви вже відслужили, я вам бажаю завжди залишатися в строю бойових, спритних, міцних, сильних, цілеспрямованих та непереможних хлопців! Нехай буде мир у нашій країні, нехай вам неодмінно підкориться будь-яка вершина, будь-яка глибина.

Зі святом! Для тебе цей день сповнений яскравими спогадами, важливими подіями. І нехай це залишилося у пам’яті, але колишніх військовослужбовців не буває. Нехай цей досвід завжди допомагатиме тобі в житті, пам’ять залишить теплий слід у серці, традиції житимуть!

Вітаю вас, хлопці, з Днем Військово-Морських Сил і від душі бажаю залишатися такими ж бравими і сміливими хлопцями, якими виявляли себе на службі. Дякую за вашу вірну службу, за тихе море та спокійне життя. Бажаю вам неодноразових успіхів та повного порядку у ваших особистих справах.