Шановні представники влади — судові пристави, ми вітаємо вас зі святом та бажаємо щастя, благополуччя, здоров’я вам та вашим родинам! Бажаємо по-чесному та чисто виконувати закони!

Вітаю з Днем судового пристава і від щирого серця бажаю впевненості в собі та доброго здоров’я, наполегливості характеру та успішної діяльності, поваги та вдалих рішень будь-якої справи, чудового настрою та великого щастя.

Із Днем судового пристава! Бажаємо, щоб справедливість завжди була на Вашому боці, вирішуйте робочі моменти з легкістю та в хорошому настрої, а в будинку нехай буде мир та порядок!

Шановні судові пристави, вітаємо вас зі святом! Бажаємо терпіння та натхнення у вашій справі, нехай кожен робочий день виявляється продуктивним і допомога людям не залишатиметься непоміченою. За рамками роботи – міцного здоров’я, часу для відпочинку та позитивних вражень!

Вітаю із Днем судового пристава! Бажаю стійкості, витримки, впевненості, непохитності, сміливості, рішучості, справедливості душі. Нехай у діяльності не буде гучних суперечок та важких справ, нехай у житті випадають часті опади щастя, нехай доля виносить вироки успіху та удачі.

Вітаю із Днем судового пристава. Не сумніватися, не боятись, не боятися, не оступатися, не губитися, не здавати назад, не прогинатися, не опускати рук! Бажаю сили і морального, і фізичного, успіхів у службі пристава та щастя на всіх фронтах особистого життя.

Нехай кожне прийняте рішення, навіть дуже складне, буде вірним, чесним і справедливим. Я бажаю ніколи не чути на свою адресу грубих слів, щоб не зраджували і не брехали. І нехай кожен новий і світлий день починатиметься з посмішки.

Вітаю із Днем судового пристава. Бажаю мудрості та розважливості, справедливості серця та спокою душі, твердості слова та гуманності вчинку. Бажаю з кожною виконаною справою, з кожним виконаним завданням робити світ більш благополучним, а людей — відповідальнішим і надійнішим.