Вітаю зі Всесвітнім днем ​​рибальства і щиро бажаю великого улову на законних правах, відмінного клювання і з берега, і з човна, наживки на удачу та успіх. Нехай на гачок щодня трапляється золота рибка, яка виконає всі побажання серця та душі.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​рибальства і бажаю, щоб весь підводний світ був відкритий для тебе, щоб рибка у твої тенета пливла, як мухи липнуть на мед. Бажаю великих уловів та міцних нервів, богатирського здоров’я та рибальської удачі.

Сьогодні Всесвітній День Рибальства, так що вітаємо всіх рибалок і тих, хто співчуває з цим моментом і бажаємо гарного клювання в будь-яку погоду, коли ви вийдете на рибалку. Нехай кожна нова рибина буде більшою за попередню. І нехай близькі вас розуміють і завжди підтримують.

Бажаю частіше ходити на рибалку, ловити більше риби для смачної юшки, і зловити найбільшого сома в річці. З днем ​​рибалки!

Всесвітній день рибальства нехай принесе із собою великі улови на щастя та радості. Бажаю проводити час більше з родиною та рідними, а хобі своє не закидати, а вдосконалюватись у ньому!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​рибальства. Бажаю разом з рибкою на свій гачок ловити успіх і успіх, бажаю від риболовлі отримувати лише задоволення і насолоду, бажаю завжди кльового клювання і відмінного улову.

Ловити вмієш рибу найкраще, адже ти — рибалка від бога! У це веселе свято я бажаю тобі величезних уловів, веселого проведення часу та гарних водойм. З Днем рибалки тебе, мій друже! Твої акули ще попереду!

Всесвітній день рибальства відзначається щорічно з 1985 року. Свято встановлено рішенням Міжнародної конференції з регулювання та розвитку рибальства, що відбулася у липні 1984 р. у Римі.

Дивіться також