Бажаю складати слова у чудову поезію, щоб самі рядки лягали текстом, від якого душа завмирає, а від краси серце б’ється частіше. Нехай кожне слово йтиме від глибини душі. Зі святом!

Зі святом! Поезія нехай ллється легко, щоб була вона приємна як прохолодний струмок у літню спеку. Нехай поважають силу слова, цінують та бережуть, навчаються зберегти те, що накопичено поколіннями.

У поезії нехай розчиняється серце, щоб від душі вона йшла, завойовувала серця й уми, допомагала висловити емоції, що важко описати. Нехай живе ця справа віками, передаючись нащадкам. Із всесвітнім днем ​​поезії!

1999 року на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії пройшов у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО. Вважається, що найдавніші вірші-гімни були створені у 23 столітті до нашої ери. Автор віршів – поетеса-жриця Ен-хеду-ана. Ен-жеду-ана писала про місячного бога Нанні та його дочки, богині ранкової зірки Інанні.