Прикольні

Вітаю з Днем сміху і хочу побажати, щоб життя було наповнене добрими жартами та веселими витівками, захоплюючими інтересами та добрими друзями, щирими усмішками та справжнім сміхом, який забезпечить довге та щасливе життя.

З Днем сміху! Нехай із сьогоднішнього дня сміх наповнює кожен твій день і завжди буде привід посміятися, бажаю ніколи не дізнатися, що таке сум і розчарування, завжди будь щасливий і любимий!

З Днем сміху. Нехай у житті не буде жодної перешкоди для задоволення, насолоди, веселощів та везіння. Бажаю завжди залишатися на хвилі позитиву. Бажаю частіше щиро сміятися, дарувати близьким посмішки та наповнювати життя промінчиками щастя! І нехай кожен жарт для тебе буде добрим.

Вітаю з Днем сміху і бажаю завжди сміятися від душі та по-доброму жартувати, знаходити позитив у будь-якій ситуації та радіти життю, вірити у чудеса та веселити друзів, дарувати рідним посмішки та світлі моменти щастя.

З Днем сміху. Нехай обставини твого життя складаються так, що добра посмішка, дзвінкий сміх, веселий жарт завжди будуть доречними. Бажаю частіше сміятися і з кожною смішкою продовжувати собі життєвий вік. Бажаю позитиву, оптимізму та креативу.

З днем ​​посмішок, жартів, розіграшів! Не засмучуйся, якщо розіграють, смійся першим, доля любить безжурних. Успіхів у справах, у коханні, міцної дружби, багато грошей та нагород на службі.

З Днем сміху. Бажаю радості від життя хоч повні труси та гучності сміху на багато децибелів. Будь ні м’ясо, ні риба, ні олень, ні тюлень, а крутою, енергійною та позитивною людиною. Бажаю, щоб від сьогоднішніх приколів накачався прес, бажаю, щоб все твоє життя було сповнене веселощів і гумору!

З Днем сміху. Бажаю, щоб у животі пурхали метелики і лоскотали тебе до дзвінкого сміху. Нехай у цей день, та й у решту буде багато приколів, веселощів та жартів. Бажаю, щоб тобі було дозволено багато витівок, бажаю, щоб з тобою сім’ї та друзям було неймовірно круто, бажаю, щоб у тобі завжди вирував грандіозний позитив!