Із Днем бухгалтера! Бажаю працювати з вогником і за добрі гроші! Нехай праця приносить неймовірне задоволення та матеріальні блага. Нехай розрахунки будуть правильними, а прибутки перевищують витрати! Бажаю жити в гармонії та в балансі! Позитиву вам, мудрості та розуміння і з колегами, і з керівництвом!

Бухгалтер — це людина, яка вміє розмовляти на рівних із податковим інспектором, зводити кредит із дебетом, а це все одно що Бог! Милі бухгалтери, від щирого серця вітаю вас з цим чудовим святом! Нехай у сім’ї панує розуміння, гармонія і спокій, а на роботі премії вихором кружляють, наповнюючи гаманець шелестячим добром.

Вітаю із Днем бухгалтера України. Нехай вдається закритими очима зводити дебети з кредитами, нехай не буде недоліків і дурних помилок у роботі, нехай тільки плюсом іде залишок у діяльності та достаток у житті.

Вітаю із Днем бухгалтера України. Бажаю впевненості, сміливості, амбіцій, удачі, професіоналізму та лише успіхів у улюбленій діяльності. Бажаю завжди залишатися «у плюсі», хочу ніколи не витрачати ні сил, ні грошей марно. Нехай життя буде багатим, а душа — щасливим!

Щороку 16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. Дата свята обрана не випадково — цього дня 1999 року було ухвалено Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів та бухгалтерів України неофіційно.

Вітаю з Днем бухгалтера України і щиро бажаю затишного будинку та міцної родини в активах життя, постійного обороту великого капіталу, а також величезних доходів у особисту кишеню та малих витрат на реалізацію мрії. Успіхів у роботі без помилок та недоліків, щастя на серці без заздрості та образ.

Вітаю з Днем бухгалтера України та бажаю жити у повному достатку без особливих витрат, але з частими придбаннями, а заразом тримати в порядку бухгалтерію всієї країни, спритно розправляючись із дебетами та кредитами.

Як зробити премію більше, а виплати стороннім організаціям менше, скільки гривень видати та кому вирішувати, звісно, ​​бухгалтеру. Тож нехай Ваше професійне свято пройде сьогодні весело і з мінімумом роботи, а наслідки у вигляді ранкового головного болю обійдуть Вас стороною.