З Днем Петра та Павла! Миру тобі та світла, достатку та любові, щастя та процвітання! Нехай апостоли Петро і Павло бережуть твою сім’ю від усякого зла, від поганих думок та хвороб. Бажаю виконання всіх потаємних бажань!

У свято святе, я бажаю всім постійного заступництва святих апостолів. Нехай у душах кожного живе Божа благодать, а серця будуть відкриті для всіх, хто страждає. Нехай повне життя ваше радістю та добрими вчинками. Не мучтеся в недовірі, злості і сумніві і тоді навколо вас завжди буде, світло щастя і розуміння.

Служіння і життя святих апостолів є взірцем нашого життя: у вірі та поклонінні, у святості та лагідності, у смиренні та радості вони проповідували Істину. У такий великий день весь православний світ згадує Петра та Павла — мудрих учителів, слухняних Божих синів. Так повчимося ж у них, щоб благодать Божа чудовою силою наповнила життя наше. Зі святом!

Нехай святі Петро і Павло принесуть тобі сьогодні багато добра, щастя та радості! Бажаю, щоб у це велике свято тобі супроводжував успіх, а всі твої плани та добрі наміри легко перетворювалися на реальність! Нехай Господь веде тебе вірною дорогою і у всьому тобі допомагає!

Від щирого серця хочу привітати з великим святом — з Днем Петра та Павла! Нехай ці святі будуть надійним захистом Вашого дому та всієї родини від негоди. Нехай Бог благословить Вас на багато щасливих років, а на душі завжди буде світло, радісно і добре. Доброго здоров’я, чистих помислів, щирих людей та справжнього кохання!

Зі світлим святом Вас, зі світлим днем! Нехай лиха не знайдуть притулку у вашому домі. Бажаю добра і миру, щоб недуги не торкалися Вас та Ваших близьких, а ангели завжди оберігали спокій та радість.

Ось і «червоне літо» на порозі, вітаю із Днем Петра та Павла. Нехай святі покровителі захистять від хвороб і бід, нехай життя стане веселішим і добрішим, нехай свято подарує світлу надію і запустить кругообіг щасливих днів.

У день святих апостолів Петра та Павла бажаю віри та бадьорості духу. Нехай ваші молитви та найпотаємніші бажання будуть почуті! Здоров’я та миру вам та вашим сім’ям!