У Вселенську батьківську суботу нехай душа згадає наших дорогих і коханих, яких немає поруч, нехай серце зігріється теплими спогадами та моментами щастя з минулого, нехай яскраві свічки та щирі молитви подарують їм спокій на небесах та світ.

Любов батьківська — найбільше, що є у світі, найщиріше і безмежне. Нехай ця субота наповнить будинок щастям, щоб з’явився зайвий привід сказати батькам про свою любов і чесноту.

Ось і настала Вселенська батьківська субота. Нехай серце щиро помолиться за душі рідних і близьких, які покинули наш світ, нехай добрі молитви допоможуть їм знайти спокій на небесах, нехай світлі спогади наповнять душу відчуттями щирої любові до тих, кого немає поряд з нами.

У Вселенську батьківську суботу прошу згадати добрим словом та ніжним моментом усіх тих, кого немає поруч із нами. Нехай їм там — на небесах буде спокійно, хай у наших серцях вони завжди залишають світло надії та доброти. Бережіть один одного і не забувайте своїх близьких, які колись сміялися разом з нами, раділи життю, давали мудрі поради та вірили у наші мрії! Світла їм пам’ять.

Сьогодні особливий день, ми згадуємо всіх померлих. Нехай не буде забутий ніхто, хто так серцю був дорогий за життя, згадаймо молитвою всіх, запалимо свічки. Спокою їм, нехай відпочивають зі світом. Вони оберігають нас з небес, тож віддамо їм належне. Хай земля їм буде пухом!

Вселенська батьківська субота — день, коли вони знову з нами, коли ми згадуємо наших дорогих людей, які були частиною нашого життя, з якими ми мали багато щасливих моментів і радісних свят. І сьогодні я бажаю, щоб добрим словом згадали кожного з тих, хто близький, але, на жаль, уже не тут, щоб серцю стало тепліше, але не від сліз, а від любові до дорогих людей, чиї усмішки в нашій пам’яті назавжди.

У Вселенську суботу я хочу сказати: нехай кожен пам’ятає своїх близьких, нехай у наших серцях горить вогник любові до них, нехай у нашій пам’яті спливають рідні посмішки та милі обличчя дорогих, але, на жаль, покійних людей. Нехай на небесах їм буде спокійно, нехай світла пам’ять про них нам допомагає щодня зустрічати з вірою та світлою надією.

У день Вселенської батьківської суботи нехай серце і душа згадають рідних та коханих, нехай теплі спогади щасливих моментів та рідних очей на мить принесуть відчуття, що наші близькі поряд. Нехай Богом будуть почуті молитви, нехай буде послана всім нам благодать.

Дивіться також