Великий Піст нехай душу очистить від усіх тривог та переживань. Нехай легко пройдуть ці дні, з вірою в себе і щастям від скоєних вчинків і справ. Бажаємо легкого шляху та посмішок нескінченних та найщиріших.

Побажаю у Великий Піст виховати у собі силу волі, відкрити для себе нові горизонти радості, звільнити серце від смутку, зуміти зрозуміти, що в житті головне і що по-справжньому важливо. Бажаю міцного здоров’я, гідних перемог на шляху та щирих почуттів, що виходять із глибин душі.

Нехай Великий Піст позбавить усіх тягарів долі і гріхів життя, нехай тіло стане тільки міцнішим і сильнішим, нехай у душі підбадьориться мужність і сила, нехай у серці прокинеться віра і надія, нехай перед тобою з’явиться світлий шлях до добра і щастя, нехай за твою милість тобі віддається добром та любов’ю.

У Великий піст бажаю стійкості духу та міцності віри. Нехай серце наповниться вдячністю та світлом, благодаттю та мудрістю. Нехай тіло стане сильнішим і витривалішим, а душа — ще мудрішою і люблячою! Нехай святі захисники допоможуть не піддаватися спокусам!

Вітаємо вас із Великим Постом! Нехай стане чистою ваша душа і думки стануть кращими, життя налагодиться і доля буде до вас добрішою. Бажаємо щастя вам і благодаті, здоров’я та великої удачі, нехай збуваються мрії та будуть легкими дороги до ваших цілей.

Цього обраного дня, наповненого святістю та покаянням, вітаю з Великим Постом! Бажаю міцного бажання очиститися та омолодитися, простягнувши руку до Господа. Захистити себе від нескоромної їжі, набратися терпіння і утриматися від земних втіх. Будьте покірні волі Божій, і віддасться вам!

Сердечно вітаємо Вас із початком Великого посту! Бажаємо Вам просвітлення душі, міцності та сили волі, тілесного здоров’я та гармонії у родині.

Ось і настала та година, коли надіслано Богом невелике випробування для нас. Випробування для душі і для тіла, от тільки людство пройти його з гідністю і розуміємо зуміло. Великий Піст – це саме той час, коли слід очиститись як зсередини, так і зовні. Нехай всі ваші гріхи будуть прощені, а пожертвування прийняті. Бажаємо відчуття легкості та умиротворення.