ВетеранамКолегамКороткі

Вітаю з Днем пожежної охорони та щиро бажаю ніколи не піддаватися розгубленості та розпачу, завжди боротися до кінця, з впевненістю та міцними силами братися за будь-яку нову справу, неодмінно домагатися бажаних результатів та ніколи не забувати про заходи безпеки. Нехай Бог тебе зберігає, нехай ангел допомагає впоратися з будь-яким лихом.

У день пожежної охорони хочу вам побажати успіху, везіння та неодмінно здоров’я! Нехай надзвичайних ситуацій у вашому житті буде якнайменше, нехай Господь зберігає вас і веде праведним шляхом!

Із Днем пожежної охорони, нехай завжди у Вас все виходить. Бажаю залишатися такими ж сильними та сміливими, бути самовідданими та відданими своїй справі.

Шановні наші пожежники, нехай ваше життя вам посміхається, не втрачайте доброту сердець і більше вам відваги! Зі святом вас дорогі!

Цього дня бажаю, щоб яскравим вогнем палало лише твоє життя, щоб воно було сповнене щастям та неймовірними емоціями!

Ви – супергерої нашого часу! Ви вмієте володіти собою і не духом! Займаєтесь шляхетною працею – порятунком постраждалих! Так привітаємо наших сміливців, що поспішають на червоній машині, з днем ​​вогнеборця!

Хоробрих наших ветеранів пожежної професії вітаємо із Днем пожежної охорони! Хочеться сказати вам спасибі, за все врятовані життя та своєчасну допомогу та побажати у ваше професійне свято міцності духу, моральної рівноваги, багато позитивних моментів у житті та прекрасного здоров’я!

Вітаємо з професійним святом відважних та сильних духом людей, від умілих дій яких часто залежить чиєсь життя. Нехай буде у Вашій щоденній роботі якомога більше успішно вирішених завдань, будьте завжди здорові, цілеспрямовані, діяльні та благополучні.