Хоробрих наших ветеранів пожежної професії вітаємо із Днем пожежної охорони! Хочеться сказати вам спасибі, за все врятовані життя та своєчасну допомогу та побажати у ваше професійне свято міцності духу, моральної рівноваги, багато позитивних моментів у житті та прекрасного здоров’я!

Шановні ветерани, вітаємо Вас із Днем пожежної охорони! Ви чимало витратили сил на благо спокійного та безпечного життя людей. Ви наша гордість, ви справді заслуговуєте на найдобріші слова та побажання. Нехай життя ваше буде легким і чистим, довгим і щасливим. Бажаємо вам здоров’я, бадьорості, колишньої впевненості та рішучості. І нехай вогнями горять не будинки та вулиці від пожеж, а ваші серця – від кохання та надій.

Вітаємо із професійним святом пожежної охорони. Дякую вам, за ваш довгий та неоціненний досвід. За постійний щоденний ризик. За вашу вірну службу у охороні наших співвітчизників. Бажаємо благополуччя, здоров’я та миру. Нехай добрими та світлими будуть ваші дні. Успіхів вам, у всіх починаннях. Щастя та стабільності.

Шановні ветерани, вітаємо вас із Днем пожежної охорони і в першу чергу хочемо вам подякувати за вашу чудову службу, за браву боротьбу з мовами полум’я. Бажаємо вам, як і раніше, залишатися міцними, сильними, відважними хлопцями, які легко впораються з будь-якою проблемою. А також бажаємо загальної поваги, благополуччя та удачі.

Дорогі ветерани славної праці, вітаємо вас із Днем пожежної безпеки. Дякую за те, що довгі роки забезпечували спокій та благополуччя всім нам. Бажаємо вам, наші герої, здоров’я, сил, достатку, миру та удачі. Ви назавжди залишитеся власниками вогню, вірною охороною безпеки. Але, не дайте ніколи погаснути вогнику любові та надії у ваших серцях.

Дорогі ветерани, щиро вітаємо Вас із Днем пожежної охорони. Ваша сумлінна праця, вміння швидко приймати важливі рішення і діяти негайно служать чудовим орієнтиром для молодого покоління. Бажаємо Вам активного довголіття, незламного здоров’я, миру та багато щасливих миттєвостей.

Зі Святом, шановні ветерани! Бажаємо вам непохитного здоров’я, сили духу та довгих щасливих років! Вашими руками рятувалися життя, чому немає ціни, а подяка не виміряти! Ми з гордістю продовжимо вашу справу!