Вітаю з Днем працівника органів наркоконтролю та побажати хочу безпеки та пильності, безперечного успіху та бравої інтуїції, благополучної діяльності та великих перемог, особистого щастя у житті та оптимістичного настрою.

Вітаю з Днем працівника органів наркоконтролю і щиро бажаю впевнено і сміливо змітати всіх негідних людей з просторів нашої країни. Нехай твоя боротьба завжди буде бравою і мужньою, нехай тобі завжди вдається залишатися справжнім переможцем і в сутичці за чисте суспільство, і в бою за особисте благо.

Вітаю із професійним святом усіх працівників органів наркоконтролю. Нехай про вашу роботу всі люблять пожартувати, але ми розуміємо, що вона насправді зовсім не проста і не весела. Тому бажаю успіхів у тому, що ви робите і нехай ваша робота викликає у вас гордість.

У День працівників органів наркоконтролю бажаю обережності та уважності, впевнених сил та бравих ідей, успішної боротьби з порушниками та великих досягнень, оптимістичного настрою та міцного здоров’я, безперечного успіху та благополуччя.

Побажати у ваше професійне свято хочеться багато чого, але в першу чергу менше роботи. Адже якщо у працівника органів наркоконтролю з’явився вільний час, то в країну припинилося ввезення дурману, і немає потреби переживати за своїх дітей. Тож нехай у вас основний час на роботі займає легальний оборот наркотичних речовин у медичних закладах, а незаконний трафік піде в минуле.