Вітаю з Днем кошторисника і хочу побажати ніколи не втрачати жодної дрібниці в роботі та жодного шансу на перемогу в житті. Нехай голова паморочиться не від цифр та розрахунків, а від щастя та кохання. Бажаю удачі, здоров’я, терпіння та особистого благополуччя.

Вітаю з Днем кошторисника. Бажаю ніколи не помилятися у своїх припущеннях та розрахунках, бажаю завжди рухатися у напрямку успіху та процвітання. Бажаю, щоб за кошторисом кожного твого дня передбачалося мінімум фінансових, фізичних та тимчасових витрат для максимуму задоволення та щастя!

Ви завжди можете правильно розрахувати вартість будівництва палацу, підсумувати вкладення в бал і підсумовувати витрати на карету. Але в день кошторисника хочеться побажати вам тих речей, які не піддаються рахунку: кохання, порозуміння, щастя та везіння завжди і в усьому.

Людина вірних підрахунків, майстер раціональних витрат та цілеспрямованих дій, першопрохідник у будь-якій справі та професіонал бюджету будь-якого проекту – все це про тебе. Вітаю з Днем кошторисника і щиро бажаю ніколи не втратити свого професіоналізму, мати широку затребуваність у діяльності та незмінну удачу в житті. Будь здоровий, успішний, розважливий і завжди чудовий у всьому.

26 квітня хочемо привітати з професійним святом усіх кошторисників. Ваша праця дуже цінна при складанні будь-якого проекту. Завдяки Вашим розрахункам замовник будівництва може заощадити значну суму грошей. Бажаємо Вам кар’єрного зростання та самовдосконалення! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і виховуйте над собою!

Вітаю з Днем кошторисника та бажаю чудової роботи, успішних планів, чудових ідей, вірних підрахунків, безперечної удачі, точних даних, благополучної діяльності та бравої репутації.

Вітаю з Днем кошторисника та побажати від душі хочу високої ерудиції та хитрих лазівок у діяльності, бравої кмітливості та вірних рішень, раціонального розподілу сил та засобів, доброго успіху, особистого блага та великого везіння у житті.

Привітати з Днем кошторисника хочу всіх людей, чия професія пов’язана з будівництвом. Побажати хочеться, щоб все у вашому житті було міцним та якісним, комфортним та затишним, практичним та вдосконаленим, а ще довговічним та красивим!