Дорогі вогнеборці, цього липневого дня хочемо привітати вас зі святом і побажати вагону сил, нехай не буде нещасть і горя! Нехай усі страхи відступають у мить, а хвороби ніколи не долають! Посмішок, міцного сну та благополуччя!

Вітаю з Днем створення органів державного пожежного нагляду та бажаю ніколи не втрачати пильності та впевненості в силах, постійно бути на чеку та при повній готовності рятувати цей світ. Бажаю ніколи не підбивати свою Батьківщину і завжди залишатися людиною справжньої мужності, честі та відваги.

У День створення органів державного пожежного нагляду побажати щиро хочу уважних застережень та відмінної роботи, високої безпеки та чіткого контролю, бравого керівництва та чудової підготовки, миттєвого запобігання та безперечної перемоги над пожежами.

Сьогодні було створено Держпожнагляд. Вітаю тебе як представника цієї структури! Ти професійно виконуєш важливі завдання. Запобігаючи виникненню пожеж, запобігаєш багато бід. Нехай і твій дім нещастя не відвідують, а в житті буду лише позитивні моменти: кохання, розуміння близьких, вірна дружба, фінансове благополуччя!

Нехай не буде пожеж, щоб не знищували вони нічого, що насилу зводилося. Нехай якщо і горить щось, то це серце від почуттів, але цей вогонь буде приємним і не спалювати, а дарувати тепло і відчуття життя.

Вітаю із Днем створення органів державного пожежного нагляду. Бажаю тримати на контролі кожен спалах, кожну іскорку, будь-який вогник, бажаю поваги та подяки за безпеку людей, бажаю отримувати неймовірне щастя та вірний успіх за кожен прожитий день.

Дякуємо батьківщині за день, коли було створено пожежний нагляд. Хоробрі хлопці, сміливі чоловіки будь-коли доби готові прийти на допомогу. Безстрашні пожежники – це гордість країни. Дай Бог вам завжди виходити з вогню цілими та неушкодженими. Нехай вдень і вночі охороняє вас ангел-охоронець.

Дивіться також