Від дочкиВід дружиниВід синаЧоловіку

Дорогий тату, вітаю тебе з Днем батька. Ти для мене завжди герой та приклад справжнього чоловіка. Рідний мій, я хочу побажати тобі стійкості, відваги, здоров’я та впевненості. А ще бажаю величезного успіху у всіх справах. І нехай твоє хоробре серце завжди буде повне любові. Нехай усі негаразди обходять тебе, дорогою, десятою стороною.

Дорогий тату, я вітаю тебе з Днем батька. Бажаю здоров’я та нескінченних сил, життєвої енергії та завзятості у справах. Ти — найсміливіший чоловік. Я пишаюся тобою та твоїми досягненнями. І я бажаю, щоб попереду ти мав багато перемог. Бажаю ніколи не падати духом і завжди залишатися таким впевненим, рішучим та справедливим. Ти — найкращий тато. І це одна з мільйонів твоїх заслуг. Я бажаю тобі довголіття та щасливого життя в достатку.

Батьку, зі святом! Дякую, що ти завжди є прикладом для мене, батьком, хто дає цінний урок, хто робить із мене чоловіка такого ж сильного та вольового. Нехай твоє свято стане яскравим та теплим!

Тату, з Днем батька! Бажаю тобі завжди залишатися таким самим міцним і сильним, бути справжнім добувачем і залишатися надійною опорою для всієї нашої родини. Бажаю, щоб ти був щасливий та здоровий.

Усіх батьків хочеться привітати з їхнім чудовим святом! Дякую, що піклуєтесь про своїх дітей, допомагаєте їм домагатися цілей і у всьому намагаєтеся їх підтримати! Будьте здорові, міцні, сповнені любові та обожнювання! Нехай родина кожного з вас буде найщасливішою, найдружнішою і найздоровішою!

З Днем батька, коханий! Ти прекрасний батько для нашої дівчинки, зразок мужності, щирого кохання та надійності. Бажаю, щоб ваш з нею зв’язок ставав ще міцнішим, надійнішим і будувався на довіру. Ми тебе дуже любимо!

Головна людина у нашій родині, вітаю тебе з Днем батька! Батько це звучить гордо. Будь завжди захистом та найголовнішим прикладом у житті наших дітей.

Вітаю із Днем батька. Бажаю мудрості, здоров’я та сил, щоб завжди бути для свого чада джерелом розуміння та підтримки. Бажаю бути впевненим чоловіком із твердим стрижнем, але водночас із добрим серцем, повним батьківського кохання. Бажаю завжди пишатися своєю дитиною та розділяти з нею кожну перемогу, кожен успіх.