Батьку, зі святом! Дякую, що ти завжди є прикладом для мене, батьком, хто дає цінний урок, хто робить із мене чоловіка такого ж сильного та вольового. Нехай твоє свято стане яскравим та теплим!

Дякую, тату, за моє дитинство, за гарне виховання, за подароване кохання. Готовий нескінченно дякувати за твоє справжнє, сильне плече. За те, що навчив тримати своє слово за повне чоловіче розуміння.

Тату, вітаю з твоїм святом! Бажаю тобі сили та мудрості, оптимізму та здоров’я. Ти завжди будеш для мене авторитетом та прикладом. У тебе я вчуся мужності та рішучості, честі та відваги. Бажаю тобі успіхів у всіх твоїх проектах, надійних друзів та партнерів та справжніх почуттів!

Із днем ​​батька! Тату, цього дня я хочу щиро подякувати тобі за те, що ти дав мені в моєму житті, що подав приклад, показав, як повинен поводитися в житті справжній чоловік, батько, голова сім’ї, який поважає себе в усьому. Вітаю!

З Днем батька, тату. Бажаю тобі величезної удачі в житті, тому що всіма необхідними якостями справжнього чоловіка ти маєш. А успіх нехай допоможе тобі досягти того, чого ще не встиг. Бажаю також здоров’я на багато років, поваги, любові, сімейного затишку та достатку.

Дорогий мій батько прийми від сина привітання з Днем батька! Для мене ти справжній приклад, авторитет і герой, дякую тобі за підтримку, поради та приклади, а ще за життєву науку, терпіння та кохання!

Тато для сина – це підтримка та приклад мужності. Я вітаю тебе із Днем батька! Бажаю здоров’я, бадьорості, впевненості, оптимізму, поваги, успіху, достатку та лише позитивних емоцій від життя. Батьку, я пишаюся тобою! І сподіваюся, що зможу здобути значні перемоги на своєму шляху, щоб і ти міг пишатися сином.

Вітаємо всіх тат із днем ​​батька! Для кожної дитини, особливо синів, день батька особливо важливий. Виховати гідно сина здатний лише справжній батько! Бажаю дорогому батькові бути міцним і сильним, успішно розвиватися у своїй справі, не засмучуватися через дрібниці! Пам’ятай, твій син пишається тобою та любить тебе всім серцем! Ти є і будеш найдорожчою людиною на землі!