Єдність шляху слов’янських народів — у поєднувальному прагненні до благополуччя та процвітання, самовдосконалення та безумовного розвитку творчих здібностей їхніх найкращих представників. Нехай ці устремління знайдуть своє втілення в історичній долі наших народів. За міцну дружбу та всіляке єднання слов’ян!

Вітаю з Днем дружби та єднання слов’ян. Бажаю пам’ятати про своє походження і з повагою ставитися до давніх традицій слов’янського народу, адже звідти беруть своє коріння наші думки, прагнення, надії, бажання, культура, мистецтво та цілі. Бажаю міцної дружби між слов’янами, бажаю спільних старань та досягнень у різних сферах життєдіяльності.

Вітаю з Днем дружби та єднання слов’ян. Бажаю яскравого, веселого, цікавого та різноманітного життя, адже з нашими слов’янськими звичаями, піснями, танцями та традиціями вона іншої бути і не може. Здоров’я та миру нашому дружному народу, щастя, любові та блага у кожен наш дім.

У таку прекрасну подію, як День дружби та єднання слов’ян від щирого серця бажаю, щоб завжди ці слова були не просто звуком, а частиною життя. Нехай усі народи будуть єдині, щоб не було відмінностей та розбіжностей, а лише мир, повага та розуміння.

Вітаю з Днем дружби та єднання слов’ян та побажати у це чудове свято хочу дружних хороводів та гучних пісень, щирого розуміння та взаємоповаги, доброї руки допомоги та міцних дружніх зв’язків, єдиної сили та незгасного традиціоналізму.

Усі слов’яни — брати і сестри, ми єдині, незважаючи на межі держав та різні мови, якими ми говоримо. Відсвяткуємо ж День Дружби та Єднання Слов’ян, згадаємо, що коріння у нас усіх одне й те саме, а отже, сварки між нами — це лише сутички всередині сім’ї. Нехай наша слов’янська родина завжди буде міцною і дружною, незважаючи ні на що.

Вітаємо всіх представників братніх слов’янських народів зі святом: Днем Дружби та Єднання Слов’ян. Разом ми справжня сила. Історія показала, що дух слов’ян не зламати і знищити. Нехай наша любов подолає всі стіни і межі, що стоять між нами.