10 років15 років20 років25 років30 років35 років40 років45 років5 років50 роківВід вчителяВчителямЗапрошенняОднокласникам

Дорогі та шановні випускники, всі ми колись були юними хлопцями, закоханими у життя та свої мрії. Минуло 30 років від дня нашого випускного. Сьогодні ми всі зібралися, щоби пригадати веселі шкільні роки, яскраві моменти, колишню дружбу, чудові миті. Я всім бажаю великого везіння та величезної удачі. Нехай кожен у житті буде успішний, любимий і по-справжньому щасливий.

У день зустрічі випускників хотілося б згадати про заслуги наших чудових учителів. Дякую вам, дорогі, за всі старання, за уроки, за всі ідеї, за всі знання. Ви дивовижні люди, які ніколи не відмовляли нам у допомозі. І скільки б років нам не було, ми завжди згадуватимемо людей, які відкрили шлях до освіченості. Вчитель — не просто професія, а справжнє покликання сильної, талановитої, мудрої людини. Дякую вам, вчителі. Бажаємо вам здоров’я, гармонії душі, втіхи серця, успіхів, поваги, достатку та любові.

Дорогі та шановні випускники, вже минуло 40 років від дня нашого випускного вечора та прощального балу зі школою. Тепер ми тут щиро раді бачити один одного. Бажаю всім міцного здоров’я, доброго добробуту, поваги, достатку у житті та світлого щастя.

Дорогі мої, 10 років тому ми стояли на порозі нашої школи випускниками, а сьогодні ми тут, дорослі, самодостатні та щасливі. Бажаю всім теплих та веселих спогадів зі шкільної лави, бажаю міцного здоров’я та великої удачі, бажаю благополуччя кожному з нас та чудового життя.

Дорогі випускники! Ви тепер є унікальною частиною історії нашого навчального закладу! Всі ви знову сьогодні зібралися разом, щоб ще раз відчути радість від спогадів та поділитися чудовими перспективами та планами на майбутнє. Нехай це майбутнє буде захоплюючим, радісним, плідним та щасливим. І нехай кожна така зустріч з кожним роком буде цікавішою та бажанішою. З днем ​​зустрічі, хлопці!

Дорогі мої друзі, вітаю нас усіх із 35-м днем ​​зустрічі випускників. Подумати тільки, ніби вчора ми складали іспити і готувалися до вступу, ніби вчора ми одягали випускні стрічки та репетирували випускний. Мені дуже радісно та приємно бачити кожного з вас. Я всім щиро бажаю здоров’я, достатку, кохання, удачі та успіху. Нехай життя йде, роки змінюють нас тільки на краще, нехай наші вчителі не старіють, нехай наша школа продовжує вчити та випускати найкращих та талановитих хлопців.

Стільки років уже пролетіло, а ми всі пам’ятаємо один одного. І ось, через 40 років ми знову зустрілися. Як хочеться побажати, щоб це була не остання зустріч, не останні 40 років по тому. Хочу побажати, щоб світло в очах з кожним роком горіло яскравіше, серце любило сильніше, а ангел-охоронець оберігав нас. З нашим святом!

Нещодавно ми були випускниками нашої улюбленої школи, прощалися з вчителями та шкільним порогом, а сьогодні вже святкуємо п’ятиріччя випуску! Тоді ми були трохи невпевнені та розгублені, а сьогодні кожен із нас уже визначився з головною метою та точно знає, чого хоче від життя. Я всіх вітаю з нашим першим ювілеєм і хочу побажати залишатися такими ж життєрадісними, щасливими, веселими, натхненними та мрійливими, як і п’ять років тому. Нехай все і завжди виходить, нехай життя у всіх буде сповнене чудес, удачі та добра.