Дорогі та шановні випускники, вже минуло 40 років від дня нашого випускного вечора та прощального балу зі школою. Тепер ми тут щиро раді бачити один одного. Бажаю всім міцного здоров’я, доброго добробуту, поваги, достатку у житті та світлого щастя.

Стільки років уже пролетіло, а ми всі пам’ятаємо один одного. І ось, через 40 років ми знову зустрілися. Як хочеться побажати, щоб це була не остання зустріч, не останні 40 років по тому. Хочу побажати, щоб світло в очах з кожним роком горіло яскравіше, серце любило сильніше, а ангел-охоронець оберігав нас. З нашим святом!

Браві мої та дорогі випускники 40-річної витримки, дуже велика радість — бачити всіх нас у зборі, щасливих, впевнених у собі, успішних, як і раніше, красивих наших дівчаток і сміливих хлопців. Хочу від душі побажати всім вам здоров’я, світлого блага в домі, щирого щастя в душі та безперечної любові у серці.

Не одразу віриться, але вже минуло 40 років з того моменту, як ми стояли на порозі рідної школи напередодні нових стартів та відкриттів. У когось із нас все вийшло з першого разу, хтось змінював свої плани та цілі, але тепер ми знову все тут, а наша юність залишилася позаду. Але я хочу всім побажати з посмішкою згадати чудові роки за шкільною партою і хоч на один день знову стати тими пустотливими хлопчиськами та дівчатами, в очах яких живуть радість та безтурботність. І нехай ці спогади всім нам додадуть сил, енергії та натхнення для нових успіхів та нових історій.

Дорогі мої друзі! Через 40 років щаслива доля подарувала нам зустріч із дитинством, привела до рідної школи. Хочу побажати вам сьогодні багато щасливих, радісних і яскравих років, зберегти здоров’я в тілі, а в душі молодий запал!

Шановні випускники, блиск Ваших очей та завзятий сміх говорять про те, що в душі Ви такі самі, як і 40 років тому. Хочемо побажати Вам радості спілкування, приємних спогадів про юнацькі роки, радісних емоцій та душевної теплоти.

Шановні однокашники, зустріч старих знайомих — це подія, а зустріч через 40 років — це грандіозна подія, нехай же ніщо не затьмарить світло радості в наших очах, згадаємо лихі роки юнацтва і будемо щасливі від радісного хвилювання зустрічі, що охмеліли від спогадів і здоров’я. щоб зустрітися ще багато і багато разів, удачі, панове!

Шановні та милі ровесники, 40 років тому ми покинули шкільну лаву. Тепер ми знову тут. Кожен з нас домігся бажаного статусу, успішної роботи, улюбленого заняття, міцної родини та багато іншого. А сьогодні я хочу побажати, щоб ви згадали, якими ми були 40 років тому, про що мріяли, з ким дружили, у що вірили і чого прагнули. Нехай ці спогади повернуть юність нашої душі та радість нашого серця.