Друзі мої, нашому випуску вже 50 років. І начебто на пенсії, а знову прийшли до школи, посідали за парти. Вітаю всіх! Бажаю вам, товариші мої, знову відчути себе юними та закоханими, веселими та окриленими світлими надіями. Нехай життя у кожного з вас буде довгим і щасливим. Бережіть те, що є, і зумійте досягти того, про що мрієте. Всім здоров’я та дякую вам за чудові шкільні роки, про які я досі згадую з доброю усмішкою.

У День зустрічі випускників якось особливо приємно згадати шкільні роки, але минуло 50 років і в пам’яті залишається найпотаємніше! Бажаю нам не втрачати оптимізму і нехай онукам передається все найкраще від нас, щоби школа виростила багато освічених діток!

З Днем зустрічі випускників, дорогі мої друзі. Нехай минуло 50 років з того дня, як ми були зовсім юними хлопцями і готувалися до дорослого життя, нехай тепер ми трохи постаріли, нехай молодість пішла, але сьогодні ми можемо повернутись у шкільну пору. У той час, де були шпаргалки на іспитах та мудрі поради вчителів, симпатії один до одного та перші слова кохання. Хлопці, я щиро всім бажаю здоров’я, миру, радості та достатку. Нехай вас люблять близькі, нехай поважають знайомі, нехай життя підносить тільки добрі та цінні уроки, нехай ця зустріч усіх нас наповнить бравими силами та натхненням. Любіть себе, своїх дітей, своїх онуків, згадуйте усі яскраві моменти зі шкільного життя. Будьте вдячні всім, хто допомагав вам втілювати мрії в реальність, хто вірив у вас. І нехай ця зустріч буде далеко не останньою зустріччю випускників у нашому віці.

Ось це так, хлопці… Сторінка життя за сторінкою, рік за роком, ось і пролетіло 50 років відколи ми були випускниками цієї школи, коли летіли гордими птахами вгору до своїх мрій. Багато з того часу змінилося: хтось став впевненішим і сміливішим, комусь вдалося досягти абсолютно всього, про що він мріяв, а хтось ще прагне недосягнутого. Шалено приємно знову бачити вас, друзі. Мені хочеться згадати всіх наших учителів, які вкладали величезні сили та свою душу у нас. Дякуємо їм за знання та добрі поради. А вам, товариші, я щиро бажаю довгих років щастя, веселих уроків життя, які навчать нас бути добрішими. І нехай ця зустріч надихне кожного з нас на щось чудове. А до школи багато хто з нас може повернутися будь-якої миті, адже і онукам уроки треба допомагати робити. Усім миру та удачі!

Дорогі мої соратники, товариші, друзі-однокласники, як швидко пролетів час, і ось через 50 років з випускного балу ми знову тут. Я вас щиро вітаю з цим грандіозним святом. Нехай усі щиро порадіють за досягнення та щастя кожного з нас, нехай у всіх буде чудовий настрій та добробут у житті. Бажаю всім тільки теплих і радісних спогадів, найміцніших сил та днів втіхи.

Півстоліття тому, нас випустили в доросле життя, давши нам багаж початкових знань, а головне, прищепивши нам любов до праці та вміння радіти життю. Сьогодні наш багаж значно збільшився, кожному з нас є чим похвалитися та поділитися. І я дуже радий, що раз на рік є такий день, який збирає нас разом, щоб ми змогли не лише поділитися своїми досягненнями, а й згадати з чого ми починали, про нашу улюблену школу, дружній клас та щасливі навчальні роки. Вітаю із п’ятдесятиріччям нашого випуску!

Півстоліття минуло з того часу, коли ми відлетіли зі шкільного гнізда в доросле життя. Як приємно тут бачити людей, які пам’ятають тебе ще в дитинстві. Нехай кожен із нас буде задоволений своїм життям, незважаючи на вік, відкриватиме його нові сфери та можливості. Відмінного здоров’я, бадьорості, сімейного благополуччя та вічної душевної молодості!

Дорогі мої однокласники, нас сміливо можна назвати ветеранами випускного, адже сьогодні ми святкуємо 50 день зустрічі випускників. Я всіх нас вітаю і хочу побажати всім міцних сил та міцного здоров’я, а також щастя, незгасаючого та великого. А для кожного щастя своє: хтось із нас зумів побудувати чудову сім’ю і вже няньчить онуків, у когось безліч досягнень у діяльності, комусь пощастило у творчості. Нехай у всіх буде ще багато успішних та радісних днів у житті. Нехай кожен із нас намагатиметься приходити на наші добрі зустрічі для душевних розмов, приємних спогадів та гарного свята серед дружних, а головне, юних душею однокласників.