Дорогі та шановні випускники, всі ми колись були юними хлопцями, закоханими у життя та свої мрії. Минуло 30 років від дня нашого випускного. Сьогодні ми всі зібралися, щоби пригадати веселі шкільні роки, яскраві моменти, колишню дружбу, чудові миті. Я всім бажаю великого везіння та величезної удачі. Нехай кожен у житті буде успішний, любимий і по-справжньому щасливий.

Поздоровляємо випускників, що зустрілися через 30 років, з тим, що вони зберегли юнацький запал і радість спілкування, вміння бути чуйними і відкритими новому. Бажаємо Вам зустрічатися частіше, обмінюватися лише позитивними новинами, бути здоровими та бадьорими.

Дорогі випускники ось і пролетіли 30 років від дня вашого випуску! Вітаю всіх із роковинами та хочу побажати всім творчих успіхів, життєвої стабільності, професійної затребуваності та щастя. А ще хочу побажати ще не раз зібратися у стінах рідних пенат!

Із днем ​​зустрічі випускників! За шкільною партою на захоплюючих уроках ми не сиділи вже 30 років. І сьогодні ми знову зустрілися, щоб відчути себе юними мрійливими хлопцями. Я всім хочу сьогодні побажати частіше згадувати ті чудові моменти шкільного життя, завдяки яким ми знову починаємо вірити в себе, прагнути важливих цілей. Друзі мої, будьте здорові та щасливі. І нехай таких зустрічей у нашому житті буде якнайбільше.

Тридцять років тому ми стали випускниками. Ми довго не бачилися у такому складі, а сьогодні знову зібралися разом. Дякую кожному, хто приділив свій час та прийшов на зустріч випускників. Це чудово, що, незважаючи на минулі роки, ми так само раді один одного бачити. Просто знайте, що ви найкращі, і я сподіваюся, що ми ще не раз зустрінемося разом!

Все більше сивина висвітлює наші віскі, але я хочу вам побажати ніколи не нудьгувати від туги. Сьогодні знову ми всі разом, сьогодні знову буде весело. Я бажаю сьогодні з вами, струсити з себе зайві роки і віддатися спогадам, які відбувалися аж 30 років тому. Бажаю всім поринути у веселе, божевільне дитинство, щоб зігрітися думками та омолодитися серцем. З тридцятиліттям випуску, друзі!

З Днем зустрічі випускників, друзі! Дорослі хлопці з 30-річним стажем, адже 30 років тому ми були тими випускниками — хлопцями, які мріяли про прекрасне і вірили у свої мрії. Сьогодні ми досягли всього, чого хотіли, і продовжуємо сміливо рухатися вперед, продовжуємо вдосконалюватися і розвиватися, будувати міцні стіни свого добробуту та світогляду. Хлопці, я всім щиро бажаю кохання, гармонії, достатку та удачі. Нехай у житті кожного з нас будуть лише добрі уроки, які навчать нас бути сильнішими, сміливішими, щирішими. Давайте згадаємо і подякуємо нашим чудовим учителям за їхню нелегку працю, за їхнє терпіння і розуміння. Всім здоров’я та щастя, друзі! Не забувайте про шкільні роки, залишайтеся молодими душею.

30 років пролетіли як 30 хвилин, друзі, ласкаво просимо, наша зустріч — доказ нашого, непідвладного часу, дружби, ми не забули роки, проведені разом, не забули ті радості та гіркоти, подаровані нам спільним шкільним життям, то давайте завжди будемо раді зустрічам. , здорові для цих зустрічей, багаті на спогади та радісні життям!