У день зустрічі випускників хотілося б згадати про заслуги наших чудових учителів. Дякую вам, дорогі, за всі старання, за уроки, за всі ідеї, за всі знання. Ви дивовижні люди, які ніколи не відмовляли нам у допомозі. І скільки б років нам не було, ми завжди згадуватимемо людей, які відкрили шлях до освіченості. Вчитель — не просто професія, а справжнє покликання сильної, талановитої, мудрої людини. Дякую вам, вчителі. Бажаємо вам здоров’я, гармонії душі, втіхи серця, успіхів, поваги, достатку та любові.

Сьогодні дуже радісний день та чудова зустріч. Ми ніби й не розлучалися, не випускалися зі стін рідної школи. А Ви такі ж життєрадісні, привітні, відкриті та чуйні, готові навіть зараз поділитися своїм досвідом та знаннями. Нехай ваші очі завжди випромінюють це світло та добро. Нехай ви завжди будете здорові і нехай з кожним навчальним роком сили та терпіння лише додається.

Дорогі вчителі, вітаю вас із зустріччю випускників. Дякую за знання, вміння, спілкування, за вашу копітку працю. Дякую за п’ятірки та за двійки, за похвалу та за лайку, адже це безцінний досвід! Нехай ваші учні будуть цікавими і ніколи вас не забувають!

Шановні вчителі, скільки сил у нас було вкладено, неможливо забути, а всі ці знання, якими ви так старанно ділитеся — шалено цінні! Дякую за всі роки терпіння та праці, за допомогу та справедливість! День зустрічі випускників відбувся завдяки вам!

Ми, ваші віддані та вдячні учні, виросли, набули сенсу життя, але базові основи розуміння життя, закладені вами, ми зберегли назавжди. Завдяки вам ми навчилися пізнавати життя, радість, шляхетність. Не зважаючи на завантаженість, ми завжди раді зустрічі з вами. Нехай шкільні роки незмінно збережуться у нашій та вашій підсвідомості на довгі роки.

Дорогі наші вчителі, сьогодні ми знову тут, ми знову почуваємось веселими дітьми, вашими слухняними, хоч і не завжди, учнями. Дякую вам за всі ваші старання, зусилля, надії та настанови. Завдяки вам ми всі стали сміливішими, впевненішими і наполегливішими. Дякую вам за те, що ви завжди залишалися для нас не просто вчителями, а розуміючими та добрими людьми, мудрими порадниками, близькими друзями. Ми хочемо вам побажати здоров’я та ще багато успішних років плідного викладання. Щастя вам. Бажаємо миру та поваги.

З днем ​​зустрічі випускників, дорогі наші колишні вчителі. Ми вам завжди будемо щиро вдячні за ваші знання, за ваше терпіння, за вашу турботу та чуйність, за ваші старання та надії. Ви подарували нам веселі уроки та дзвінкі зміни, ви вселили в нас віру в себе та надію на щасливе майбутнє. І сьогодні, коли у кожного з нас своя дорога, свої справи, свої сім’ї, свої перемоги, свої проблеми та свої турботи, ми знову зустрілися, щоб пригадати, який ми дружній клас. Ми дуже вдячні вам, своїм чудовим вчителям. Здоров’я вам, дорогі, благополуччя та миру!

Скажемо спасибі тим, завдяки кому ми, зустрічаючись щороку на вечорі випускників, можемо хвалитися своїми успіхами та досягненнями. Завдяки кому ми вступили в доросле життя зі шкільного двору. Людям, які дали нам стільки знань, подарували стільки своїх сил та вклали у нас стільки своєї душі. Дякую вам, наші дорогі вчителі.