Дорогі мої друзі, вітаю нас усіх із 35-м днем ​​зустрічі випускників. Подумати тільки, ніби вчора ми складали іспити і готувалися до вступу, ніби вчора ми одягали випускні стрічки та репетирували випускний. Мені дуже радісно та приємно бачити кожного з вас. Я всім щиро бажаю здоров’я, достатку, кохання, удачі та успіху. Нехай життя йде, роки змінюють нас тільки на краще, нехай наші вчителі не старіють, нехай наша школа продовжує вчити та випускати найкращих та талановитих хлопців.

Для мене ви як і раніше, мої хлопчики та дівчата! Незважаючи на те, що у хлопчиків галузі животики, а у дівчаток відпали кіски. Я бажаю вам, мої добрі, здоров’я. Та такого міцного, щоби сил вам вистачило згорнути ще не одні гори у своєму житті. Удачі бажаю, радості побільше, щастя людського та наших нових зустрічей.

З днем ​​зустрічі випускників. Минуло вже 35 років, а ми досі згадуємо веселі уроки та зміни, яскраві шкільні свята та важливі вчительські настанови. Сьогодні ми знову зустрілися і я вірю, що кожному з нас є чим поділитися один з одним, є, що сказати нашим дорогим вчителям, є, про що згадати і навіть помріяти. Я всім бажаю любові, благополуччя, достатку та удачі. Давайте частіше зустрічатися і робити ці зустрічі яскравими, добрими та незабутніми.

Спогади – безцінний подарунок, але ще більший подарунок – можливість побачити рідні особи, почути знайомі голоси. Нехай і біжить час, але сьогодні воно на мить зупинилося і дало нам можливість насолодитися, згадати те, як 35 років тому ми покинули ці місця та пустилися у вільне плавання. Бажаю всім тільки приємних спогадів, несподіваних подій, що запам’ятовуються. Зі святом вас, дорогі!

Пролетіло 35 років від дня випуску, а начебто вчора ми ще були зовсім юними та безрозсудними. Я хочу, щоб так само ми зустрічалися, ще десятки років не втрачаючи енергії і запалу, якими кожен з нас володіє.

З Днем зустрічі випускників, дорогі мої друзі. Нашому випуску сьогодні 35 років ми з вами давно були школярами, але сьогодні ми можемо знову відчути себе юними, життєрадісними, відважними мрійниками. Дякую за цей вечір, за теплу зустріч. Я всім хочу побажати частіше згадувати шкільні роки і ставати душею молодшою, бажаю всім здоров’я, гармонії, миру, благополуччя та справжнього щастя.

Вітаю вас із Днем зустрічі випускників, із 35-річним ювілеєм. Все-таки чудово й чудово, що ми знову тут — у стінах рідної школи, що ми знову весело жартуємо та ділимося один з одним радісними моментами свого життя. Я всім бажаю великих успіхів у справах, благополуччя у сім’ях, щастя у серцях та неймовірних можливостей на шляху. І нехай у всіх предметах життя у вас будуть лише відмінні та високі позначки.

Я всіх сьогодні вітаю з 35-річчям нашого випуску і від душі хочу побажати кожному з вас великого щастя в житті, удачі у справах та процвітання, кохання у стосунках із близькими людьми та порозуміння. Нехай не щороку, але, сподіваюся, хоча б у ювілейні дати випуску ми зможемо так само збиратися нашим дружним та веселим класом та розділяти один з одним радість та успіхи кожного з нас.