Дорогі мої, 10 років тому ми стояли на порозі нашої школи випускниками, а сьогодні ми тут, дорослі, самодостатні та щасливі. Бажаю всім теплих та веселих спогадів зі шкільної лави, бажаю міцного здоров’я та великої удачі, бажаю благополуччя кожному з нас та чудового життя.

Дорогі мої хлопці, вітаю всіх із 10-річчям нашого випуску, з нашою зустріччю. Хочу, щоб сьогодні кожен із нас згадав, якими юними та мрійливими, веселими та життєрадісними ми були дітьми, які цілі у нас були, яких перемог ми вже встигли здобути. Я всіма вами пишаюся, я за всіма сумую і всіх часто згадую. І сьогодні я хочу побажати вам, мої дорогі однокласники, шановні наші вчителі, міцного здоров’я та бадьорих сил для досягнення всіх-всіх своїх цілей, а також гармонії, благополуччя, любові та удачі для чудового життя. Дякую всім за цю добру зустріч.

Цього дня я всіх вас вітаю, дорогі мої, з нашою зустріччю через 10 років. Ми, як і раніше, молоді і красиві, сповнені енергії і світлих надій. Я всім бажаю, щоб ваші мрії здійснювалися, а життя дарувало безліч шансів на успіх і успіх.

З днем ​​зустрічі випускників. Хлопці, нехай ми вже не діти і нас часом турбують усілякі справи, але нам так часто не вистачає таких зустрічей, веселих яскравих спогадів про прекрасну шкільну добу. Адже школярами ми були цілих 10 років тому. Здорово, що ми сьогодні зустрілися. І давайте не гаяти часу дарма. Я всім бажаю успіхів та удачі в житті, бажаю бути щасливими, коханими та талановитими у всьому людьми. Нехай ця зустріч для кожного з нас буде приємною, доброю і незабутньою.

Діти, нашому випуску вже 10 років. Дуже приємно побачити всіх знову. І нехай небагато часу минуло, але у всіх у житті трапилися великі зміни. Хтось уже став мамою чи татом, хтось значно просунувся сходами кар’єри, хтось здійснив свою заповітну мрію і стрибнув із парашутом. Я всіма вами пишаюся, хлопці, і всім хочу побажати залишатися в душі тими юними, веселими, дружними, щирими, невтомними школярами, які вірять у себе та сміливо йдуть назустріч своєму щастю. Я хочу подякувати нашим вчителям, які зробили вагомий внесок у наше виховання та освіту, адже завдяки нашим вчителям ми зуміли подолати багато труднощів у житті. Всім бажаю успіхів, друзі, та гарного вечора спогадів.

Такі серйозні та статусні, трохи навіть якісь пафосні, адже лише десять років минуло, як ми закинули зошити і вийшли через шкільну парту. Я бажаю всім сьогодні, відпустити ваш дорослий пафос і з головою поринути в дитинство, наше неповторне шкільне життя, де було все те, що досі зігріває наші серця. Із днем ​​зустрічі випускників!

З днем ​​випускників! Пролетіло 10 років, не повернути їх уже. Так швидко йде час, але не втрачаємо ми свого запалу, енергії та блиску в очах. Нехай завжди так і залишаємось ми юними та молодими!

Вже минуло цілих 10 років, як ми вийшли у доросле та самостійне життя. Як мені приємно бачити знову Вас усіх, таких дорослих, таких серйозних, але в душі ми анітрохи не міняємося з роками. Давайте збережемо цю традицію бачитися, бачитися частіше, бачитися із задоволенням. Давайте й далі, наче діти, віритимемо в чудеса і нехай вони збуваються.